Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha választani kell, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választani kell, mire tennétek a voksotokat: szerelem vagy gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok valakibe, nem fellángolás, nem poén, már 7 éve. Közben voltak más kapcsolataink is, de egyikünknek sem jött össze, nekem azért, mert a pasik nem gondolták komolyan, neki meg azért, mert nem akar SOHA gyereket (ez nem fog változni, 35 éves). Most nyitott előttünk az út, de nekem szegezte a kérdést: De ugye te is akarsz gyereket? Akkor nincs értelme... Én igazából nem vagyok biztos ebben a kérdésben, most még biztosan nem akarok, de nem tudom, mi lesz X év múlva, ezt nem tudhatom előre. Ez a dilemmám, együtt lenni valakivel, akit szeretek, vagy gyereket vállalni egy bizonytalan új személlyel, aki jelenleg nincs jelen, nem biztos, hogy valaha is lesz, és ha lesz is, nem fogom így szeretni.

Ti mit tennétek?

27/N


2016. febr. 4. 21:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Én a szerelmet. A gyerek nem olyan fontos, ha a páromnak az, talán vállalok majd, szerintem jó apa lenne meg én is ellennék a gyerekkel, de nem tartozik a kifejezett vágyaim közé.
2016. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Most még biztosan nem akarsz gyereket, maradj a szerelmeddel :) pár év alatt úgyis kiderül, összeillők vagytok-e, vagy sem. Ne szalaszd el a szerelmet (N)
2016. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerelem. De én amúgy sem akartam soha gyereket.
2016. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

Mit is mondjak... Ez így nem lehet majd igaz szerelem a részedről, ha közben vágysz valamire amit ő nem enged meg. Ez örök vita és ellentét marad. Sajnos.


Előbb-utóbb találsz olyat akivel hasonlóan jól elvagy, de még gyerekvállalási kedvetek is azonos.


Sajos őt is megértem, mert az is rossz ha "szerelem vagy kötelező gyerekvállalás amit nem szeretnél". Én sem nagyon szeretnék, így választani...

2016. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Blade Bone ***** válasza:
53%
A szerelmet választanám, egyértelmű. Egyébként szerintem ő nem szerelmes.. Nem az lenne neki a legfontosabb, hogy te szeretnél e babát, hanem hogy veled lehet és mivel x idő múlva ő sem tudja, hogy mi fog történni, nem is mondaná ki biztosan, hogy sosem szeretne kisbabát.
2016. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

4-es.

Ezt egészen pontosan honnan vetted?

"Előbb-utóbb találsz olyat akivel hasonlóan jól elvagy, de még gyerekvállalási kedvetek is azonos."


Te ugye sose hallottál aggszüzekről, magányosan rohadó emberekről?

2016. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves Hunor, sehol nem mondtam, hogy vágyom erre, jelenleg nem, de a jövőt nem látom előre, még akár akarhatok is gyereket. Most bele se férne az életembe. De ha őt hagyom, akkor sem biztos, hogy találok olyat, aki akar majd gyereket és főleg én akarok is majd vele. Tehát semmiképpen nem mondanám, hogy ez egy kötelező pont az életemben, amit ki kéne pipálnom. Ha így lenne, nem is lenne kérdés :) Lehet, hogy nem találok senki mást és akkor életem végéig bánni fogom... Plusz ez nem úgy megy, hogy "elvagyok" valakivel, olyan sok van, de akit tényleg szeretek, nincs.


Blade Bone: neki ez egy fixa idea, nem kell gyerek és kész, független az egyéb érzéseitől. Természetesen nem tudhatom, mit érez irántam, csak gondolhatom, ahogy azt is, hogy mi lenne X év múlva.

2016. febr. 4. 22:13
 8/22 anonim ***** válasza:

"most még biztosan nem akarok, de nem tudom, mi lesz X év múlva"

X év múlva 30+ leszel. Ha 27 évesen nem akarsz gyereket, akkor valószínűleg később sem fogsz reszketve zokogni a vágytól. Értem én, hogy lehet 40 évesen is szülni, de nem az az általános, azért ilyenkorra a nők már pontosan érzik, hogy akarnak-e. Te nem akarsz, ő sem, hol itt a probléma?

2016. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló: ez teljesen igaz, a másik problémám pont ez, hogy én 30 felett már nem igazán vállalnám be a gyereket, családi okok miatt. Addig meg már nincs olyan sok idő... Így már nem is értem, min gondolkozom, köszönöm ezt a hozzászólást, kívülről sokkal egyértelműbb.
2016. febr. 4. 22:27
 10/22 anonim ***** válasza:
ki ne hagyd a szerelmet, akire ennyit vártál. én kihagytam és örökké bánni fogom- 10 év után is feltör bennem. majd elválik, hogy tényleg olyan szép lesz-e a kapcsoaltototkm, amilyennek megálmodtad. el ne szalaszd. ha szép lesz, akkor is lehet, vége lesz, lehet, nem. ha nem, akkor is hozhat olyat is az élet, hogy tényleg nem fogsz gyereket akarni, olyat is, hogy ő mégis akar majd. ne hagyd ki, köszönd meg a lehetőséget az életnek, élj vele :)
2016. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!