Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » MIért bántja a páromat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért bántja a páromat ha szeretnék csinálni valamit?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom a kapcsolatunkkal, hogy ha én valahova szeretnék menni barátokkal mondjuk, akkor a páromnak ha nem is megjegyzése van rá de látom az arcán hogy hogy annyira nem örül ennek főleg ha esetleg férfi is akad a társaságban ezért nagyon ritkán járok el. Persze ez nem mindig így van van mikor nincs hozzászólása és nyugodt szívvel megyek el. Viszont ha váltztatni szeretnék magamon azt fölöslegesnek tartja mert hog én "így vagyok tökéletes" ezzel én nem értek egyet és szerintem a jó párkapcsoalt titka a változás/megújulás. Ha fodrászhoz kozmetikushoz vagy edzeni megyek akkor egyből megkapom a minek jó ez így meh a fölösleges ilyen dolgokra kötleni a pénzt. Esetleg valaki segítene nekem hogy miért van ez és hogyan ekzeljem?

2016. jan. 25. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Fenyegetonek erzi ha te csinalsz vagy valtoztatsz valamit. Hogy miert fenyegeto neki azt csak o tudhatja.
2016. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A párod ezek szerint soha nem akar menni sehova? Nem jár fodrászhoz, nem tartja kondiban a testét? Elég lusta és igénytelen embernek tűnik, akinek nem igazán van élete, baráti társasága, hobbija.

Esetleg azt tudod tenni, hogy magaddal viszed a baráti programokra, ha olyan.

2016. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szoktam hívni hogy menjünk el együtt edzeni mert miylen jó lenne de nem szeretne jönni. Egyébként nem lusta sokat járt edzeni csak az én számomra fölöslegesnek tartja..
2016. jan. 25. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy együtt el szoktatok járni valahova, vannak közös programjaitok?
2016. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sigen szoktunk eljárni otthonról
2016. jan. 25. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak nem akarja hogy tul jol nezz ki es otthagyd egy jobb pasiert.
2016. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Blade Bone ***** válasza:
Nyilván a félelem mondatja ezeket vele, mivel tudja hogy klasz csaj vagy, és így ha még változtatnál is pozitív irányba, nem tudna megtartani.. Vagy esetleg te is ismerkedsz meg egy jobb férfival.
2016. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
sajnos ez a viselkedéssel jobban elüldöz mintha leadnék 5 kilót és máshoz futnék..
2016. jan. 25. 14:41
 9/10 anonim ***** válasza:

"viselkedéssel jobban elüldöz"


Magyarazd ezt meg egy onbizalom hianyos embernek. A legtobben soha nem ertik meg. Amikor mar eluldozott akkor meg majd azt mondja hogy "na tessek, igazam lett"

2016. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó ez így van ahogy mondod...
2016. jan. 25. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!