Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a barátom, de ö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátom, de ö becsapott?

Figyelt kérdés
Két év alatt nem.ismert meg?félre ért dolgokat,egy jokislany fajta vagyok,és soha se csalnám meg,27éves vagyok és szüz régen valamit kiirtam valamit ,hogy nem volt reszem kalandba,de engem ilyen nem is vonz,hogy nem ismer meg ennyire,ennyire félre érthetö ,a dolog?

2016. jan. 21. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek fuss neki még 1x, h legyen értelme is a kérdésednek, mert ez így full sötétség és elhiszem ha te sem érted...
2016. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LazyJones ***** válasza:
Ami félreérthető, azt mond meg annyira nyíltan, hogy ne érthesse félre senki. Két év alatt azért idáig el kellene jutni... Másrészt az, hogy valamit félreért, hogy kapcsolódik ahhoz, hogy becsapott? Mivel csapott be?
2016. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az hogy ha be tudd lepni a fiokomba,es ha olyat irtam volna ugy is toroltemde be se csaptam ,becsapott,hogy ismer,azt mondja hogy a jo kislanyokat szereti ennek elkenere mindig hisztizik,hogy en hazudok neki,es o jobban tudja h en biztos h hazudok,amikor o megcsalt fuvel faval
2016. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagyis nem csalt meg csak csajozott mellezem
2016. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Es telleg nem kifogas,h ahogy mondja hisz akkor volt amikor szinten veszekedunk,multkor is irt egy csajnak
2016. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És tulajdonképpen hány fiókod van? :-#
2016. jan. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hogy a gránátba vagy még mindig szűz 2 év után?
2016. jan. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt nem a szuzesegrol van szo,hanem h vannak jo kislanyok is,tudod nem ,de a jokat nem becsulik
2016. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!