Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, férfiak! Őszintén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, férfiak! Őszintén, szoktatok szépiteni a kapcsolatotokon a facebook-on, a barátok, külvilág előtt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 05:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy igen. Anno mindenki azt hitte, hogy egy boldog pár vagyunk és minden happy. Persze amikor már durvább dolgok történtek, akkor valahogy sokan sejtették, hogy ez nem feltétlenül igaz...


De amúgy igen. Szépítek ezerrel.

2016. jan. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen!
2016. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és miért ? szeretném megérteni a férfilélek rejtelmeit. azt, hogy a lányok miért szoktak, azt tudom :D
2016. jan. 15. 11:18
 4/11 Mcgalagony17 ***** válasza:

Nem vagyok férfi, de szerintem mindkét nemnél ugyanaz az ok: az emberek imádnak dicsekedni, hadd irigykedjen a külvilág, illetve nem szeretik kimutatni, ha valami nincs rendben az életükben... Pusztán büszkeségből. Mondjuk én ezt az okot jogosnak tartom, az a halálom, ha sajnálkoznak rajtam.Meg egyáltalán egy pár balhés ügyei szerintem csak rájuk tartoznak. Egyszer sikerült egy kapcsolatomat olyan rózsaszínen pozitívnak feltüntetni a családom előtt, hogy senki se értette, miért szakítottunk egyáltalán.

Ami meg a barátokat illeti: a legbizalmasabb barátaimmal teljesen őszinte szoktam lenni, maximum a távolabbi ismerősöknek vetítek.


22/N

2016. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Boboooo90 ***** válasza:
Most lett vége a kapcsolatomnak, de kint sem volt, hogy kapcsolatban vagyunk. Se kép, se semmi. Rólam csak 1 kép van, nem erre való a facebook, hogy nyáladzunk. A barátokkal meg ált. őszinte az ember, nem? Minek szépíteni?
2016. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem dicsekedtem, de az az igaz, amit a hármas írt. Nem szívesen mutatja az ember a külvilág felé, hogy nincs minden rendben. Én is így voltam vele.


Első voltam.

2016. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit kell azon szepiteni, hogy kell azon szepiteni, mire jo az?? Csajok azert h irigykedjen a tobbi csaj?
2016. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen szoktam ok pl: volt egy-két ismerőse akivel nem értem előttem miért nem jött össze, mert régről ismerik egy màst.Rosszba voltunk de nem akartam szakìtani igy védtem le, nehogy ràraboljansk mint dögre a keselyűk
2016. márc. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 omba ***** válasza:
nekem csak annyi van kitéve, hogy "kapcsolatban" - de ezt se tudja mindenki értelmezni.
2016. márc. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PearlDiver ***** válasza:

Nem arra használom a facebookozást, hogy az életemet dokumentáljam. Maximum érdekes, gondolatindító cikkeket, vagy vicces dolgokat osztok még. Időnként felkerül egy közös kép, de ezzel sem az a cél, hogy hirdessük a híres nagy boldogságunkat. Szerintem akik napi szinten posztolgatják a jellegtelen szelfiket, azt próbálják kompenzálni hogy nem igazán tudják tartalmassá tenni az együtt töltött időt - akkor sem, ha tök jó dolgokat csinálnak.


Ha pedig probléma van, azt a barátnőmmel általában 24 órán belül lerendezzük, s ha kell, a közeli barátaimmal ventillálok egy sort :)

2016. márc. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!