Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, perzselő szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, perzselő szerelemre vágyom (? )

Figyelt kérdés
Nem a hagyományos interneten beszelgetunk aztan talizunk es ennyi fele szerelemre hanem azt szeretnem ha egy ferfival meglatnank egymast az utcan es azonnal egymasba szeretnenk es nem gyava hanem azonnal odajon hozzam . Lehet hogy nyalasnak hangzik ..de szerintetek letezik meg ilyen? Mert en erre vagyom. 20/L
2016. jan. 9. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sokat legyel kint az utcan :))
2016. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:

volt már ilyen a törtélemben,de nem sűrűn

sétálgass sokat nagyvárosokban

2016. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:

Az most még csak tüdőgyuszi lenne...

Majd nyáron.


Viszont szerintem ha nem jönne,akkor se menj el a lehetőségek mellett. Aki álomvilágban él sokáig,az elfelejt élni.

2016. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze ez is igaz..de olyat nem akarok megint aki nem szeret ugy igazan hanem csak epphogy.
2016. jan. 9. 14:08
 5/9 RRR ***** válasza:
érezni fogod,hogy mennyire szeret
2016. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ne élj álomvilágban, kislány. Nincs olyan, hogy meglátsz valakit és szerelmes leszel. Szal aki odajön hozzád az annyit jelent, hogy meghúzna. Nem vmi romantikus filmben élünk, ahol majd a ronda fiút valasztod mert milyen szép a lelke.
2016. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki mennyire szeret, az egyáltalán nincs összefüggésben azzal, hogy hol ismerted meg. Az interneten is pont azok az emberek bóklásznak, akik a körúton, vagy a sétatéren.

Amúgy jót mosolyogtam azon, hogy ma már az internetes ismerkedés számít "hagyományosnak", és az utcán leszólítás meg valamiféle avantgárd, újszerű, sose próbált áttörésnek :)

2016. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:

Az nem ezen múlik. Egy szép kezdetű kapcsolatban is lehet olyan,hogy nem szerelemből van veled.

Sőt,szerintem egy netes lávsztorinál pont,hogy erősebb lehet ez,ha sokáig vártak egymásra a felek.

2016. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Tapasztalatbol mondom van ilyen :). En teljesem izzadtan, faradtan setaltam egy meredek utcan hazafele, es amikor egyszer csak megalltam, ott allt Ő. Felajanlotta a segitseget a cuccokkal, amiket cipeltem, aztan egy kozeli etteremben ettunk egyet, elerhetoseget csereltunk, es azota egyutt vagyunk :). Barkivel megtortenhet, barmikor :)). En se ugy mentem aznap piacra hogy utana osszefutok eletem szerelmevel :D.
2016. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!