Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet kikerülni ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kikerülni ebből az állapotból?

Figyelt kérdés

A legelső nap óta furcsán viselkedik velem egy nálam 6-7évvel idősebb lány a munkahelyemen (odafigyel rám, törődik velem, aggódik értem stb stb..)

Jó barátok lettünk azóta, majdnem mindennap beszélgetünk messengeren.

A barátaink tudják hogy szerelmes vagyok belé és szerintem ő is tudja, de a bókokra nem nagyon reagál semmit, nem veszi a lapot..

Amikor találkozunk a munkahelyen, mindketten máshogy viselkedünk egymással, nem úgy mint a többi kollégával akik szintén a barátaink.

Közös nevező: pánikbeteget és depressziósak vagyunk


Szerintem eléggé barátzóna gyanús, mert ha lépek felé, hátrál.. ha viszont leakarom rázni, fut felém..

nagyon kedves lány, nagyon szeretem (és most nem csak azért mert szerelmes vagyok, hanem mert nagyon aranyos)


Van rá módszer hogy lerázzam, de úgy hogy közben ne bántsam meg?



2016. jan. 1. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, van korrekt modszer. De olyan nincs hogy ne bantsd meg.
2016. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már így beszélgettek egymással, meg tényleg más a kapcsolatod vele, akkor csak egyszerűen mondd meg neki hogy te kedveled ők és többet is el tudsz vele képzelni barátságnál. Ha erre sem reagál akkor passz... Onnantól te döntesz hogy miként folytatod vele.
2016. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!