Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kimondhatom, hogy "szeretlek"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondhatom, hogy "szeretlek"? lent

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, két hónapja vagyok együtt a barátommal ( ő szintén 25)

Elég nehéz helyzetben van most, én pedig szeretném a támogatásomról biztosítani. Hogy ott vagyok mellette. Korai még a szeretlek? Ő még nem mondta, és nem is igen a szavak embere, pláne az érzelmek terén. De tudom, hogy fontos vagyok neki.


2015. dec. 30. 00:12
 1/7 opened paradise ***** válasza:
Akkor kell,mikor úgy is érzed. Ha így van,ne szégyelld.
2015. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem. Nem is akarom elcsépeltté tenni. De most kimondanám. Hogy szeretlek és itt vagyok melletted.
2015. dec. 30. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted, akkor persze, hogy mondhatos. Nincs ez szokáshoz meg illemhez kötve, csak érzésekhez.
2015. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez magatol ertetodik hogy szereted kulonben nem lennel vele. Tehat akar mondhatod is ha akarod.
2015. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki amit érzel. Sokszor amikor az ember padlón van csak erre az Egy mondatra vágyik: Figyelj rám, Szeretlek és itt leszek veled amikor szükséged van rám. Elõbb vagy utóbb De Minden rendbe fog jönni.
2015. dec. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De hiányolom az ilyen nőket...


Amúgy nem válik elcsépeltté, ha nem mondod neki minden áldott nap. Elég ha akkor mondod neki, amikor rossz passzban van, és látod rajta, hogy szüksége van ezekre a szavakra, mert rengeteget dobhatnak az önbecsülésén. Az én exbarátnőm 8 hónap alatt egyszer sem tudta kifingani a száján, pedig szükségem lett volna rá.

2015. dec. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 "Amúgy nem válik elcsépeltté, ha nem mondod neki minden áldott nap."

Emiatt a hozzáállás miatt tűnnek el az általad hiányolt nők... Én naponta tucatszor mondom el a páromnak, mennyire szeretem, és nem elcsépelt. Elcsépelt csak akkor lesz, ha te magad ráunsz a dologra... Érdemes ezen elgondolkodni.

2015. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!