Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerettetek egymásba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerettetek egymásba egy ellenkező nemű baráttal?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha mesélnétek olyanok, akik beleszerettek ellentétes nemű barátba. Meséljétek el a történeteteket! Hogyan történt, mi lett beőle, mennyi ideig voltatok együtt, hiba volt, megbántátok, megmaradt utána a barátság, vagy annak is vége lett?

2015. dec. 25. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából erre nincs szabály. Az érzéseidnek úgysem tudsz parancsolni, ha beleestél, akkor beleestél, bárhogy tiltakozhatsz ellene. De amúgy igen, én is ebben a helyzetben vagyok, csak nem tudom mi lenne a helyes lépés... 29/F
2015. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyanokat, akik elég békés, konfliktus kerülő személyiségek, ők végül újra barátok lettek 2 évig jártak, de ha valaki eleve menekülő, izolálja magát, az úgyis megszakítja a kapcsolatot, ha nem működött és a barátságnak is annyi, emberfüggő.
2015. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha írsz privátot, hogy hova valósi vagy,és hány éves/fiú/Lány,leírom a storym. Ez előbb azért kell,hogy nehogy ismerősbe botoljak.:)
2015. dec. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Igazából én pont itt ismertem meg Őt. :D Tanulótársat kerestem anno, és Ő jelentkezett. Skype-on tanultunk, csak hanggal, és csak addig ameddig túljutottam azon az anyagrészen, amit nem értettem. Utána már csak úgy beszélgettünk. Igazából mondta, hogy már két éve szerelmes egy lányba, de nem tudtam vele mit csinálni, már az elején is nagyon szimpatikus volt, és tetszett. Az fogott meg benne, akármilyen hülyén is hangzik, hogy bunkó volt. :D

Úgy értem, az a fajta bunkó, aki őszinte, és nem füllent csak azért, hogy szimpatikusabb legyen, valamint nem ad tök idegenek véleményére.

Aztán ugye egyre többet (konkrétan hónapokig minden nap órákat) beszéltünk már telefonon is, végül pár hónap múlva találkoztunk egy napra az ő városában. Kirándulgattunk, falat másztunk, továbbra is barátokként, én meg elnyomtam magamban a túlzott szimpátiát. :D

Egy idő után viszont kezdte mondani nekem, hogy akibe bele van zúgva, őt nem is ismeri igazán, rájött, hogy sajnos csak felruházta jó tulajdonságokkal, mert annyira szerette volna, hogy igaz legyen.

Utána szünet volt, úgyhogy töltöttünk együtt egy csomó időt. Aztán egyszer kérdezgettük egymást, hogy ki hogy tervezi a jövőképét. Érdekes, mert azelőtt sosem beszéltünk erről, és azért volt nagy a meglepetés, hogy nagyjából teljesen megegyezett a tervünk. :D És bár ezelőtt régebben is voltak olyan utalások, hogy ha 30 éves korunkig nem tudunk összejönni senkivel, jöjjünk össze egymással. Ez eddig mindig vicc volt, de most komolyan megkérdezte, hogy tényleg el tudnék-e képzelni vele egy életet. Én pedig rábólintottam :D

Ez tavaly volt, idén eljegyeztük egymást ^^

2015. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!