Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas férfibe, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Én 21 vagyok, a férfi szintén 21, a felesége 19, nemrég született kisbabájuk, egy éve házasok. (6 éve együtt vannak, és tervezett baba volt)

Nekem is van egy több éves párkapcsolatom, együtt élünk.

A párom nem tudja, hogy más tetszik, ahogy az említett férfinek sincs fogalma semmiről. Nem is tetszem neki, imádja a feleségét. Annyira irigylem azt a lányt, hogy ő volt elég jó neki, én viszont nem, és ebben az életben már egy "Szia hogy vagy?"-nál már nem juthatok tovább nála.

Ez olyan kegyetlen és nem fair.


2015. dec. 16. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem fair? Mellesleg felejtsd el!!
2015. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%

A. A mostani pasidat hagyd el. Nem feltétlen a nős pasi miatt,hanem mert nyilvánvaló,hogy ennek a kapcsolatnak vége.


B. A nős pasiról tudakozódj. Biztos,hogy szereti a nejét? Mi kell(het) neki,amit odahaza nem kap meg? Volt/van szeretője?


Sok sikert! De csak ha ő is akarja,ne tukmáld magad! És HA összejön,akkor előre tisztázni a szabályokat és a határokat!



37/KAN

2015. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát szerintem viszont abszolút fair, nem is értem mi a problémád. Van egy párkapcsolatod, ami nagy valószínűséggel nem jó, talán jobb lenne ha szakítanál és keresnél valakit, akit szeretsz. Na de egy másik családot szétdúlni! Nem gondolod, hogy ez ocsmány dolog? 1 éves gyerekük van, örülnöd kellene, hogy boldogok. Te nem is ismerted a pasit, amikor összejöttek, ez nem versenyhelyzet és amúgy sincs értelme versengeni.
2015. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a nem fair ? Az nem fair, amire te gondolsz. Házinyúlra nem vadászunk jelszó.
2015. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Már megint te???
2015. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mekkora kamugép vagy, hol azt írod, hogy házas vagy, hol azt, hogy nem. A többi kérdésednél azt írtad, hogy 3 napja ismered, most már beleszerettél. Tegnap azért írtál ki kérdést, hogy a pasikád rájött, hogy tetszik neked ez a srác, és direkt meghívta őket hozzátok, hogy szívasson, most meg azt írod, hogy nem tud róla. Döntsd már el mit akarsz kamuzni, aztán ahhoz tartsd magad a továbbiakban, mert ez így elég szánalmas...
2015. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Adok egy kötelet, ha gondolod. Micsoda kérdés ez???
2015. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Cifrázd még a kamudat, amíg el nem unod.

2015. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Te valami lelki sérült nő lehetsz,kényszeres hazudozò vagy tudja a f @ sz,az életben nem kapsz elég figyelmet és itt követeled ki magadnak,ninden nap mâshogy adva elő a marhasàgaidat,de menj màr el valami jô képességű orvoshoz.

Egy időben a takarìtònő tett ki minden àldott nap kérdéseket,akibe a Vilàg összes orvosa szerelmes volt,minden diplomàs pasi őt akarta,most meg itt vagy te...

2015. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy o ugyanaz a szemely...
2015. dec. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!