Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a foldonkivuliek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a foldonkivuliek is tudnak szerelmesek lenni? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy unatkozol :)
2015. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Star Trek sorozatok. Csak ennyit tudok mondani. Ugyan a szerelmi rituáléik mások, és én kicsit furának tartom, hogy emberekkel is tudnak szaporodni (már csak a másképp fejlődött nemi szervekből is kiindulva), de azt valószínűnek tartom, hogy ha kicsit is hasonló elvek szerint működik egy értelmes élet valahol egy (vagy több) másik bolygón, akkor nekik is kell szaporodniuk valahogy, ha van kultúrájuk, civilizációjuk, akkor abba bele kell ezt építeni valahogy, és ha elég fejlettek, érzéseik vannak, akkor vonzalmon kívül én elképzelhetőnek tartom a szerelmet, vagy legalábbis egy hasonló érzést is.
2015. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyere bebizonyítom!
2015. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az úgy jó kérdés! :D


Ha bizonyos lényeket fajokat nézünk akkor nem, pl gondolok itt olyan lényekre akiknek már annyira átvette a technologia az irányítást "felettük" h szinte semmi érzelmeik nincsenek..gyerekeiket sem tudják szeretni....elvleg...vannak fajok akár ezek is ezért érdeklődnek az emberek iránt mert mi elég széles skálán mutatkoznak meg ez érzéseink stb! Ők ezt vizsgálgatják! :) elvileg!

de mivel nagyon sokan vannak odakint így bizonyára van olyan aki tud szerelmes is lenni persze! :D :)

2015. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hozzád hasonlóan én is unatkozom, szóval elgondolkodtam a kérdésen...

A szerelem egy az agyban lezajló kémiai reakció, szóval nagyban függ attól, hogy az idegenek testfelépítése mennyire hasonlít a földi élőlényekéhez. Lehet, hogy nem szén alapú az élet ott, ahonnan jöttek, szóval nem mondanak nekik semmit a dopamin és a szerotonin hormonok.

Szaporodniuk viszont valahogy csak kell, aminél létrejöhet valamiféle kötődés, viszont egyrészt ez a kötődés nem garantált (pl tüzelési időszakban a nőstény macskám körül legyeskedik a környék összes kandúrja, de az év többi részében nincsenek sehol), másrészt meg lehet, hogy valamilyen módon egyedül is meg tudják oldani a dolgot (hermafroditák, vagy osztódnak, vagy mittudomén)


Szóval a végső válaszom az, hogy talán... :D

2015. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!