Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lepjem meg a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjem meg a srácot?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akiről tudom, hogy bejövök neki. Persze nem szerelmes belém, nem teper annyira, csak jó csajnak, jófejnek tart. Én sajnos teljesen beleestem. Szeretnék neki valami meglepőt mondani, írni, esetleg tenni, amivel felhívom magamra a figyelmét, esetleg elkezd rám nem csak barátként gondolni, talán megérzi, hogy nekem többet jelent, vagy egyszeren csak segít abban, hogy ő is belémessen. Van ötletetek? Akármilyen pici megjegyzés jöhet :)

2015. dec. 5. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legmeglepőbb és legegyértelműbb az lenne, ha egy váratlan helyen szépen letérdelnél e...


Na jó... komolyan:

Szerintem kb próbáld úgy alakítani a dolgokat, hogy kettesben menjetek el valahova, vagy maradjatok kettesben, és kezdj el vele beszélgetni mélyebb témákról. Barátnő, kapcsolatok, csak nem hirtelen és direkt módon.

Semmiképpen ne mássz rá vagy ilyesmi, mert akkor ri**ncnak fog tartani, akit bármikor megkaphat. Egy óvatlan pillanatban megfoghatod a kezét, vagy ha sétáltok, bújj hozzá, hogy "Mi volt ez a zaj?"... tudod, megijedtél, és olyan jó hogy itt van neked, mert biztonságérzetet ad. Mi pasik szeretjük ezt hallani egy nőtől, és ebből azért a normálisabbak sejthetik, hogy nem testőrként gondol ránk a nő.


27/F

2015. dec. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs rajtam bugyi".


Ne félj, ez hatásos. :)

2015. dec. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond, hogy nagyon ügyesen tudsz furulyázni, vagy szivolázni ami tetszik neki, és közbe kacéran kacsints. Ha nem bukik rá tuti homár.
2015. dec. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WTFB válasza:
3-as ezen sírok :D !
2015. dec. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!