Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a srácot, de elszúrta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a srácot, de elszúrtam, mi legyen?

Figyelt kérdés

Ideges voltam rá, és írtam neki egy üzenetet, hogy nem akarok vele többet beszélni, mert elegem van belőle, és hogy nem olyan, mint gondoltam...

De az a helyzet, hogy nem bírom kiverni a fejemből. Mit gondolhat most? Nem írhatok neki szerintem...:(


2015. okt. 15. 10:58
 1/10 anonim válasza:
56%
De DE....rögtön irj neki, ha valamirevalo fiu akkor ilyesmit megért szerintem, csak ezt lépheted mert különben csak tépelödhetsz tovàbb.....irj!!!!
2015. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Vedd ugy hogy ez eggy teszt....ha dob akkor ugyis nem érdemes vele foglalkozni, ha nem...hàt adj esélyt
2015. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem járunk, csak ismerkedés. De eléggé belezúgtam sajnos. :(
2015. okt. 15. 11:10
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
NE írj. Ha akar, keres ennek ellenére. Ha nem, akkor meg nem ő az igazi. De ne írj, ne alázd már magad, főleg, hoigy szerintem komolyan ezt gondolod, de csak idegességedben merted elmondani. Jön ám másik....jobb is.
2015. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor meg pláne ne csinálj magadból hülyét, ha nem is jártatok....ilyen alap után elég gáz lenne a kapcsolatotok, ő határozna meg mindent,te meg pincsiznél és alázkodnál
2015. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki elszurja annak kell lepni, ennyi, ha no, ha ferfi.
2015. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"... nem akarok vele többet beszélni, mert elegem van belőle, és hogy nem olyan, mint gondoltam ... "

Ennek ellenére belezugtál?

Valamit tett azért nem, hogy igy gondoltad!?

Lehet a vagy most erősebb mint a józan ész!?

Azért gondold át! Mert elöjöhet megint ez az érzés!

2015. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De hülye vagy, #4-es! :D A kérdező szúrta el, de játssza az érinthetetlen hercegnőt, a srác meg fusson utána? :D Hát te se vagy százas!


Kérdező! Ha kell a srác, neked kell teperni érte, ezt nagyon eltoltad!

2015. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem emiatt. De a h.lye meg te vagy, de majd rájössz, de hát engem nem érdekel.


A kérdező is csak fusson utána nyugodtan, max 3 év múlva tnaul belőle, meg te is, én aztán nem bánom...

Most csak annyit, hogy másnál ne tegye ezt.

sose táncolnék vissza pasihoz, akivel csak ismerkedem, főleg, hogy bajom van vele...mert a kérdező is érzi, hogy nem tiszta dolog...csak nagyon bejön neki a gyerek, ezért megtenne bármit.

2015. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló dolog történt a lány furcsán viselkedett megkérdeztem hogy mi van köztünk mit akar erre adott egy teljesen más választ én ideges lettem írtam neki egy szép üzenetet azt mondta félre ismert és vége lett a dolognak. Ez már kb kicsit több mint egy hete én azóta nem foglalkoztam vele úgy gondolom hogy ha nem csak játszadozni akar akkor majd felkeres. Persze sosincs két egyforma szituáció szóval te döntöd el mit akarsz tenni
2015. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!