Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszúrtam? Elmondjam neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam? Elmondjam neki? Mit csináljak? Szeretem.

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Nemrég jöttünk össze. Kb 4x találkoztunk volt puszika szájra ide-oda..de tegnap találkoztam a régi sráccal aki tetszett nekem és elég sokat sétáltunk majd eléggé egymásba gabalyodtunk..nem csókolóztunk de...hát iszonyú közel kerültünk a lefekvéshez..megcsókolta a mellem,simogatott ott. Amikor abbahagytuk iszonyúan rosszul éreztem magam. Sose csaltam meg senkit (annak számít?) Msot, hogy ez megtörtént, most érzem, hogy mennyire szeretem azt a srácot akivel 3 hete ismerkedem. Semmit nem jelent a tegnap este..csak szép volt.tüzijáték stb. Félek ha elmondom a 3 hetesnek, aztmondja, hogy nem bocsájtja meg(igaza lenne) de én abba belehalok. Soha többet nem követek el ekkora hibát..de mégis gyötör a bűntudat. a 3 hetessel még csak simi volt...csókot se engedtem teljesen, mert lassan akartam haladni..és akkor most jött a tegnap este :-S mit tennétek. Félek. Szeretem. Talán azért is történhetett meg a tegnap, mert a 3 hetes tudom, hogy szeret..de alig mutatja ki. Van egy fajta stílusa..amit nehz megszokni..de nem puszilgat agyon, meg ölelget..és most ez jol esett abban a percben :-S de abban nem volt semmi érzelem.
2009. aug. 21. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

1., Biztos nem halnál bele... 3hetesen nem szeretheted halálosan...

2., Ha élvezted akkor meg ne legyen belőle lelkifurdalásod, mivel a barátod ezt nem teszi meg veled/érted.

3., Ha elmondanád neki és ha van egy kis esze a gyereknek akkor tuti kidob...

4., Lehet jobban járnál:D

2009. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem számít az idő...fél éve ismerem de 3 hete járunk. Egyszerűen..nem akarom elveszíteni. És ha akarnám ő is megadta volna ezeket amit ez a srác tegnap..ez szexualitás. De nem puszilgat sokat meg ilyesmi.
2009. aug. 21. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az őszinteség a legfontosabb! A Te helyedben elmondanám neki, mert ha véletlenül maga jön rá, akkor csak rosszabb lesz!

Hogy ez megcsalás-e? Mindenkinek más és más számít megcsalásnak, valakinek a csók, másnak a szex, de van olyan is, akinek már egy sima kézfogás is annak számít!

A puszilgatás és az ölelgetés nem megy mindenkinek olyan gyorsan! Ha viszont később is annyira fog hiányozni( és mért ne hiányozna), akkor pedig mondd el neki, hiányolod azt, hogy néha megsímogasson, puszilgasson! Beszélgessetek róla, ha igazán szeret, akkor megteszi!

2009. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért durva,hogy akivel jársz még a csókot sem engeded, és akkor közben hiányolod,hogy puszilgasson ,meg ölelgessen. Lehet ezért tart kicsit ezektől a dolgoktól... És akkor egy idegentől meg ... Nekem ez megcsalásnak számít azért... Főleg mivel TE is benne voltál. Mond el neki szerintem ,mert így helyes, onnantól meg az ő döntése. Az őszinteség egy kapcsolat alapja.
2009. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!