Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Mindenkivel kavarok, aki jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mindenkivel kavarok, aki jól néz ki" srác sosem változik?

Figyelt kérdés

3 és fél éve bele vagyok zúgva, plátói a dolog.

Volt egy barátnője, akivel se veled-se nélküled kapcsolatuk volt. Hol megcsalta az egyik a másikat, hol fordítva, együtt voltak pár hetet, aztán újra kezdődött, közben a srác lefeküdt más lányokkal. A kapcsolat nem csak miatta volt rossz, mert a barátnője is picit ribi volt (lefeküdt a legjobb barátjával pl.).

Májusban szakítottak és azóta nem voltak újra együtt.

Az őszi szünet óta jóban vagyok a fiúval, sokat beszélgetünk (kb. egész nap), általában bevállalja a sofőröm szerepén, mert neki van jogsija és autója is. Jókat dumálunk, de én ugye többet érzek iránta... És nem értem, hogyha minden lánnyal kavar, akkor velem miért nem. Néha úgy érzem, hogy kedvel/szeret.

Pl. mikor szerdán nagyon rossz kedvem volt még este is, idejött egy nagy pizzával, elvitt a kedvenc helyére és hajnalig beszélgettünk, pedig azt hittem, hogy azért visz oda, hogy lefektessen.

Múlt hétvégén eléggé sokat ittam, irkáltam neki Facebookon és mondtam, hogy rosszul vagyok és alig látok, erre értem jött és náluk próbált józanítani. De egy idő után inkább csak hagyta, hogy pirítóst egyek és nézzem, ahogy játszik...

Szóval szeretem és nagyon jóban lettünk, de ez így akkor sem jó.

18L (Ő is 18, évfolyamtársak vagyunk)


2015. dec. 4. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami van a levegőben
2015. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szép szt olvasni, remélem osszejottok :P
2015. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!