Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ido a legnagyobb ellensege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ido a legnagyobb ellensege a szerelemnek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése.
2015. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nezopont, lehet. Egykori baratnom emleke ma is velem van,pedig igen reg volt.Ha a b.parom tudna !!!:))))))
2015. nov. 30. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek volt tini korában egy 4 éves kapcsolata. Nagyon nagy szerelem volt. Amiről én is tudtam, mert amikor megismerkedtünk elmesélte.( nem kapcsolatnak indult ).21 éves volt amikor szakítottak. 28 volt, amikor velem találkozott. Én akkor jöttem ki a 2 éves kapcsolatomból. Amikor megkérte a kezem,utána lévő este beszélgettünk. Azt mondta azért vesz el engem, mert tudja én vagyok az igazi szerelem. Rákérdeztem a volt csaj emlékére, és azt mondta, amíg velem nem találkozott, voltak kapcsolatai pótléknak, de nálam jött rá, az a lány nem ér annyit, és én mennyivel klasszabb vagyok,és mennyivel boldogabb velem. Talán te sem találtad még meg az igaz szerelmet. :) Vagy azt a csajt, akit úgy tudsz szeretni mint a volt párod.
2015. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy közhely, amivel nem tudsz mit kezdeni. Szerintem ennél sokkal fontosabb ellenségei is vannak a szerelemnek, első körben az, hogy az emberek jó része még magát sem ismeri.
2015. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem. minden nappal egyre jobban szeretem a párom.
2015. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#3/4 :Igazad van ,azt amivel az egykorinal talakoztam (elso) soha tobbe nem talaltam meg, sajnos nalam igy sikerult,amolyan mindennapi elet.
2015. nov. 30. 18:53
 7/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem biztos amugy, hogy a férjed most is igy gondolja és akkor nem egyfajta modosult tudatállapot miatt mondta ezt vagy egyszerűen csak nem akart megbántani. ezt nem azért mondom ám, hogy megsértselek, csak többszöri tapasztalatbol... tudod, akkor tudja az ember a korábbi kapcsolatait, szerelmeit összehasonlitani, ha már mindtől kellően távol van (időben is), házasság esetén meg ha már sok éve házasok.


nekem is ez volt amugy az érzésem a 2. nagy szerelmemnél, az első akkor nem létezett, de sok év távlatábol az első volt a legnagyobb, és ezt már kb a 2. szerelemmel valo ügy 2. évében megint kezdtem igy érezni. - mindig az aktuális az igazi meg az első, szokták mondani..

2016. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!