Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyennek kell lennie a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kell lennie a szerelemnek?

Figyelt kérdés

1 ha meglátod iszonyat dobog a szíved, hebegsz habogsz zavarodban, mindig rá gondolsz, ha haragszol rá akkor is szereted...


2 nem gondolsz folyton rá, nem is remegsz ha meglátod viszont jól elvagytok, sok mindenben egyet értetek


2015. okt. 10. 21:52
 1/3 Linó03 ***** válasza:
Szerintem az első az eleje, a második a vége. De szerintem nem kötelességszerű. Én már az elején sem voltam zavarban a mostani barátom jelenlétében, de annyira szeretem, hogy amikor megbántottam, akkor elsírtam magam. És nem hiszem, hogy van ilyen erős férfi-nő barátság szerelem nélkül.
2015. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az első inkább a kezdeti izgalom. A szerelem nekem a kettő keverékét jelenti.

Amikor nem vagyok a párommal, élem az életem, nem gondolok rá folyton, de pont azért, mert megvan a biztonság, hogy együtt vagyunk... ezért nem érzem szükségét, hogy folyton rá gondoljak (de azért sokszor előfordul). Ha hosszabb ideig nem vagyunk együtt, azért hiányzik. Amikor viszont együtt vagyunk, akkor szeretnék vele teljesen összeolvadni... és akkor is szeretem, ha éppen haragszom rá.

2015. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a kettő keveréke. Az 1. szerintem a kapcsolat elején van, akkor én is nagyon izgultam, pedig ismertem már 2 éve és a legjobb barátja voltam, de annyira zavarban voltam, ha hozzámért, vagy vmi szépet mondott nekem. Kb. fél évig a kapcsolatunk elején is még tartott. Mostmár nem izgulok úgy, hogy találkozom vele, inkább simán csak örömmel tölt el. Sokszor gondolok rá napközben, hogy vajon mit csinálhat, felidézem az emlékeket, hogyan tudnám meglepni meg ilyesmik gyanánt. Megbántani nem igazán tudnám, de volt már, hogy sírtam elötte, mert vmi olyat mondott, ami nekem rosszul esett (lány vagyok, szinte mindenen sírok) és azután már azért sírtam, mert láttam az öszintén rémült és ijedt tekintetét
2015. okt. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!