Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk / férfiak, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak, ti hogy reagálnátok? Hatna valamit?

Figyelt kérdés
Barátommal több évig voltunk együtt, igazi első szerelem, de elmúlt 1 hónapban valahogy elhidegült tőlem (pedig csináltunk programokat és a szexuális életünkkel sem volt baj). 1 hete szakítottunk, aminek az volt az oka, hogy állítása szerint már nem szeret "úgy", de "fontos vagyok neki, a legfontosabb a világon és szeretné, ha jóban maradnánk". Nos én azt találtam ki, hogy csinálok neki egy "rejtvény" karácsony előtti estén, ahol folyamatosan végig menne a kapcsolatunkra fontos helyeken, végül a kedvenc éttermünkbe jutva látná, hogy ott várom. Majd egy kibérelt hotel szobába mennénk és valami szexi fehérneműt is felhúznék. Szóval, rátok hatna ez? Talán megmozgat benne újra valamit?

2015. nov. 27. 23:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sztem meger egy probat :) bar en egy kicsit hamarabb terveznem.mint karacsony
2015. nov. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Addigra lehet, hogy már lesz új barátnője... Karácsony még messze van.
2015. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel max azt éred el nála, hogy kapsz egy búcsú/szánalom dugást. A szerelmet nem tudod ezzel visszahozni, ha a kapcsolatotok utóbbi egy hónapjában nem sikerült, pedig voltak programjaitok, és ő ezt magában időközben lerendezte, hogy akkor ennyi, vége volt, akkor ezen akármilyen fehérneműs produkció sem fog változtatni. Megdugni nyilván megdugna, de szerelembe attól nem fog megint esni- ismétlem, ha az utóbbi egy hónapban nem sikerült neki, akkor ettől sem fog összejönni.


Nem ismerem a barátod, de ha én lennék a helyében, én nem mennék végig a rejtvényeden. Nem azért, mintha az ötlet (párkapcsolaton vagy kezdődő kapcsolaton belül) nem lenne jó, hanem mert ezzel is reményt adnék neked olyasmire, amire felesleges várni, amiben kár bíznod, mert nem fog megtörténni. Most nem tudom, hogy a barátod is olyan-e, mint én, hogy csak akkor szakít, ha már tényleg végleges, de ha azt mondod, hogy mindkettőtöknek első szerelem volt, akkor azt hiszem, hogy nem adta volna fel, ha bármi reményt látott volna a folytatásra (legalábbis, az értelmére).


Sajnálom, kérdező, szerintem ezt akkor tudod a legjobban lezárni magadban, ha nem csinálsz ilyesmiket. Most vagy a gyász időszakának "tagadás" fázisában, a jelek szerint, szóval érdemes lenne elfogadnod, mi történt, hogy tovább tudj lépni.

2015. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret, nem szeret. Akkor sem fog, ha megdugatod magad vele mégegyszer. Könnyen lehet, hogy már van is kiszemelt utódod.


Vedd tudomásul a helyzetet, légy hálás, amiért őszinte hozzád és nem kábít addig amíg biztos lesz a helyzet a következővel.

2015. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, nem pasi, de hanyagold!!! Nem szabad futni senki után, ha nem kellettél neki, akkor ennyi volt. Majd ha ő meggondolja magát, akkor esetleg lehet újra, de azért túl sok esély erre sincs. Amikor még kapcsolatban voltatok, akkor kellett volna mindent megtenni érte.

Én a helyedben keresnék mást, akivel lehet szexelni, legalább előbb túl leszel a csávón, és nem leszel depis karácsonykor annyira.

A szakító dumája, azaz "szeretné, ha jóban maradnátok, mert stb." gyenge, nagyon gyenge. Magyarul, ha nem talál záros határidőn belül egy jobbat, legálisan visszatáncolhat, hiszen "látszott, hogy még így is fontosak vagytok egymásnak".

Na de karácsony még messze van, nyakamat teszem rá, hogy addig te is kiábrándulsz belőle.

2015. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
42%

Egyszer mi is szakítottunk 5éve a párommal egy hónapra , ő dobott.

Úgy szereztem vissza,hogy nem foglalkoztam vele, jól éreztem magam, buliztam, pasiztam, barátnőztem,csinos és vidám voltam lássa kit veszített. Ő kért tőlem találkozót és még akkor is kérettem magam, mert mégiscsak ellökött magától.

Szerintem ez a taktika többre vezet. Ma már a vőlegényem és minden jó:) Szerintem ne fuss utána, ha nem kellettél neki, legyél büszke.

2015. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%

Én végigmennék, jól megdugnálak, és heló.


Te komolyan képes lennél így megalázni magad?! Akkor hajrá!

2015. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A kárörvendőknek: végül bejött a tervem, újra együtt vagyunk és jobb, mint valaha. :)
2016. jan. 10. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!