Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk / férfiak, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak, ti hogy reagálnátok? Hatna valamit?

Figyelt kérdés
Barátommal több évig voltunk együtt, igazi első szerelem, de elmúlt 1 hónapban valahogy elhidegült tőlem (pedig csináltunk programokat és a szexuális életünkkel sem volt baj). 1 hete szakítottunk, aminek az volt az oka, hogy állítása szerint már nem szeret "úgy", de "fontos vagyok neki, a legfontosabb a világon és szeretné, ha jóban maradnánk". Nos én azt találtam ki, hogy csinálok neki egy "rejtvény" karácsony előtti estén, ahol folyamatosan végig menne a kapcsolatunkra fontos helyeken, végül a kedvenc éttermünkbe jutva látná, hogy ott várom. Majd egy kibérelt hotel szobába mennénk és valami szexi fehérneműt is felhúznék. Szóval, rátok hatna ez? Talán megmozgat benne újra valamit?

2015. nov. 27. 23:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki, megdugnálak, de szerintem gagyi.
2015. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Magyarul visszaakarod szerezni :3 hajrá, biztos nem mond nemet. Elsulhet jól és rosszul is. Nemismerem a volt barátod de én szurkolok :3
2015. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha én így ismernélek, és tudnám hogy képes vagy ilyet kitalálni, akkor biztos hogy nem (emiatt) hagynálak el. :D
2015. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm! Van valami extra tipped? Esetleg mit csináljak és mit ne?
2015. nov. 27. 23:55
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Én nem nagyon hangsúlyozni, nem mondanám neki hogy "jojjunk újra össze" . Most ha azokra a helyekre elmentek amik fontosabbak, és az este is jól sikerül, a fiúnak kell mondania. Magyarul te ne legyél erőszakos, szerintem bejohet :3
2015. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon jó ötlet.Drukkolok én is. :)
2015. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hangsúlyoznám * =^.^= bocsi telo :3
2015. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyu csak, kisanyám. Nem tudom, te szoktad-e értelmezni, amit írsz. Aszongyahogy:


"1 hete szakítottunk, aminek az volt az oka, hogy állítása szerint már nem szeret "úgy"..."


Tehát NEM SZERET ÚGY! Te akarsz szeretni egy olyan férfit, aki már nem szerelmes beléd, de dugni még jó leszel neki? :D Hát akkor csinálj még neki körmönfontabb "rejtvényeket", szabadulós játékokat, pánikszobát. :D

2015. nov. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Fish1 ***** válasza:

Biztos vagy abban, hogy ez jól sülne el?

Végigmenne a helyszíneken vajon?

Az a gáz ezzel, ha ő azt mondta, hogy már nem szeret, akkor ez visszájára is elsülhet. Én ha valakit elhagyok, nem örülnék neki, ha egy ilyen játékba belevinne. Kínosan érezném magam. Ez olyan fussunk a másik után szitu. Inkább tiszteletben tartanám azt, hogy a szakítás mellett döntött.

Ha meg megint azt mondaná neked, hogy nem akarja, akkor szerintem te se éreznéd magad jól. Aztán a karácsony se telne túl jó hangulatban, gondolom.

2015. nov. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha már nem szeret,akkor minek kinlódsz vele?

Felejtsd el!

Ez nagyon jó ötlet,de ebben az esetben szánalmas.

2015. nov. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!