Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan élted meg férfiként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élted meg férfiként, mikor beleszerettél az élettársadba vagy a feleségedbe? Más élmény volt, mint az előtte való nők?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A legeleje hasonló volt mint a korábbiak, az előtte lévő barátnőimnek is megadtam ugyanezt az esélyt. De az elég hamar kiderült, hogy a feleségemmel igazi harmoniában vagyunk feszenegés és önfeladás nélkül, és hogy ennek tényleg van perspektívája. Onanntól kezdve volt más. Ez már egy jó ideje kitart, és ki is fog még sokáig, ha nem történik valami nagy zűrzavar. :)
2015. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 schamuelson ***** válasza:

Hogyan éltem meg? A térdem remegett, a fogam vacogott, olyan boldogító érzés volt.

Én nem más élménynek nevezném, de különbözött az előtte való nőktől. Amolyan megérzés volt. A korábbiaknál szinte az egész kapcsolat alatt bennem volt a félsz, hogy vége szakad. Persze ez be is következett előbb-utóbb. Mikor a feleségemet megismertem, rögtön úgy éreztem, örökké fog tartani. (Azért voltak hullámvölgyeink a hosszú évek alatt, de kitartottunk egymás mellett.)

2015. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!