Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudni akarom, hogy szeret-e,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudni akarom, hogy szeret-e, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Látszik valahonnan? Nem akarom megkérdezni, hogy figyiiii te szerelmes vagy belém?
2015. nov. 23. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek a tini párkapcsolatok kategória a legmegfelelőbb.
2015. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ő 38 én 35 éves vagyok, de egy kicsit gyerekes vagyok igen, szóval honnan tudom meg, hogy szerelmes-e belém?
2015. nov. 23. 09:54
 3/13 anonim ***** válasza:
csók
2015. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem az életkorod számít hanem a kérdès színvonala ;) attól hogy még nem vagy nyugdíjas, még tehetsz fel egy nyugdíjjal kapcsolatos kérdést, csak ne az állatok kategóriában. Egyébkènt ha már nincs ötleted, használd a margarétát! :)
2015. nov. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jesszus 35 évesen ilyen kérdést feltenni... 38/F
2015. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ne ítélkezzetek, inkább meséljétek el, hogy hogyan fejezitek ki, hogy szerelmesek vagytok. :)
2015. nov. 23. 13:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Nos, én egyszerűen megoldottam a dolgot: nem a másik érzéseit firtattam, hanem a sajátommal foglalkoztam. Amikor úgy éreztem, hogy szerelmes vagyok a páromba, akkor rögtön kimondtam. Rögtön viszonozta és azóta is rendszeresen mondogatja, hogy szerelmes. (Ő nem a szavak embere, magától föl sem merült benne, hogy mondani kellene... Kettőnk közül én vagyok a verbálisabb.)


De szavak nélkül is érzem a szerelmét... abból, hogy odafigyel rám, hogy fontos neki, hogy mit érzek, mit gondolok. Ha problémát jelzek, törekszik rá, hogy megoldódjon. És van egy olyan helyzet, amikor mindig érzem... amikor filmet nézünk és átölel, simogat, puszilgat... Magamról tudom, hogy akkor szoktam ezt csinálni, amikor érzelmileg túlcsordult állapotban vagyok és szeretném kimutatni a szerelmem iránta. Amikor ő tesz hasonlóan, akkor abból mindig érzem, hogy szeret.

2015. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá valahogy, vagy hívd el randira
2015. nov. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ha amikor vezetek a combomra teszi a kezét és megfogja az enyémet és kezet csókol? Amikor beleszagol a nyakamba és azt mondja, hogy olyan finom Ildi-illatom van?

Amikor búcsúzásnál 3x visszajön, hogy még egyszer megcsókoljon? Ha társaságban titokban megfogja a kezem? Akkor lehet, hogy szerelmes?

2015. nov. 23. 13:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztosan az de téged ez zavar?
2015. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!