Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarom csókolni! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom csókolni! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

14/L vagyok .. és van egy fiú 16 éves... én nagyon szeretem .. ő nemtudom mit érez .. állítólag régen szeretett.. csak én nem szerettem viszont ezért hozzám se szólt rám se nézett meg semmi... és 1-2 hónap után rájöttem hogy nagyon hiányzik hogy beszéljünk, nagyon hiányzik hogy együtt nevessünk meg minden.. így írtam neki facebookon .. és nagyon bunkón meg flegmán válaszolt:( de megmondtam neki hogy beszélni szeretnék vele személyesen! majd találkozunk és beszélünk..

és én nagyon nagyon szeretem meg minden ezt be is akarom neki bizonyítani meg akarom csókolni!! de mivel még sohasem csókolóztam légyszíves adjatok tippeket hogyan csókoljam meg!! hogy hogyan csókoljon meg egy lány egy fiút! (jah és a magasságban nagy különbség van, én 160 ő 181) légyszi segítsetek hogy csókoljam meg!!



2014. szept. 28. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szenvedélyesen... de most tényleg, erre milyen választ vársz? :D


Ő nagyobb zavarban lesz, mint te, ebben biztos lehetsz. Hacsaknem előre megírtad neki, hogy márpedig te most jól meg fogod csókolni. Utóbbi furcsa lenne számomra.


Nem jósolok túl sokat ennek a dolognak.

2014. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt így elég nehéz elmagyarázni. :) Ezt nem is nagyon lehet, amikor ott áll valaki az előtt akivel együtt gondolja, akkor pontosan tudni fogja, hogy mit csináljon.

Hidd el: HA ELJÖN AZ IDEJE TUDNI FOGOD.

Egyébként Te még azért fiatal vagy, csóknál komolyabb tényleg ne legyen köztetek.

2014. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Lábujjhegyre állsz, két kezeddel megfogod a vállait és megcsókolod. Amúgy, hogy ne legyen belőle galiba valahogy ki kéne tudnod, hogy érez-e valamit. Hajrá! :)

16/f

2014. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát igen .. állítólag szeretett.. csak hát :/

elrontottam.. mert még én sem tudtam hogy ennyire szeretem!:(

amúgy köszi a tippeket:)

2014. szept. 28. 18:51
 5/6 A kérdező kommentje:
még válaszokat!! pls.:)
2014. szept. 28. 19:05
 6/6 anonim válasza:
Na volt valami? :)
2014. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!