Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, fiúk, akiknek sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk, akiknek sok lányismerőseik, barátaik vannak, ti tényleg csak barátként tekintetek rájuk, vagy tetszik is közülük jó pár mint nő?

Figyelt kérdés

Főleg olyan férfiak válaszára vagyok kíváncsi, akik eléggé nyílt, közvetlen természetűek és elég sok nőnemű barátaik, ismerőseik vannak, tehát akik gond nélkül beszélgetést kezdeményeznek akárkivel, egy nővel. Tehát akiket már régebb óta ismertek, pl évek óta (pl. volt osztálytársnő, akár gyerekkortól ismeritek, szomszéd) ők csak tényleg barátok és a barátnőtöket inkább "idegen" nők között keresitek vagy a lánybarátaitok közül is szóba jöhetne, vagy rájuk már nem is tekintetek úgy?

Kérlek írjatok kort is, köszönöm.



2015. nov. 19. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Akivel igazán jóban vagyok, azzal szeretnék "jóban" lenni is! :-)

F/60

2015. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Clark Kent.. ***** válasza:

Nem.


Volt olyan lány barátom, akivel gyakran smárolgattam, meg fogdostam.

2015. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát most akkor a nem azt jelenti, hogy nem, mint nem csak barátként tudsz arra a lányra tekinteni, vagy nem, nem tetszik mint nő, csak mint barát lehet?
2015. nov. 19. 19:54
 4/9 Clark Kent.. ***** válasza:

A "nem" azt jelenti, hogy nem csak barátként tekintek rájuk.


Természetesen ha lehetőség adódik, a csaj alá nyúlok simán.

2015. nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, olyan is közöttük.
2015. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A lány barátaim többsége olyan, hogy maximum néhányszor lefeküdnék velük, de bizonyos okok miatt nem lennék velük hosszabb távon, komoly kapcsolatban. A kisebb része (1-2 lány) akit jobban kedvelek és szerintem ez kölcsönös, viszont messze vagyunk egymástól, így nem lett és nem is lesz semmi.

25/F

2015. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, mi mindkettőre képesek vagyunk.

Valakit csak elraktározunk későbbre, mert pl épp jár valakivel, akkor én pl felépítek egy jó barátságot, amit simán tovább lehet vinni. Ha nem, akkor viszont nem is nagyon beszélek vele csajokról. Kényes info...

2015. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem sok lány barátom, ismerősöm van és a többségük jól is néz ki. a külsejét mindegyiknek szívesen megnézem és talán egy futó szex elől sem zárkóznék nagyon el velük, ha úgy alakulna, de a többségükkel nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot, nem tudnék beléjük szeretni és az új kapcsolatokat mindig rajtuk kívül keresem. viszont jártam már úgy, hogy valakire abszolút csak barátként gondoltam és soha meg sem fordult a fejemben bármi mást akarni tőle és egyszer csak megtetszett nőként és beleszerettem.
2015. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem van pár nagyon jó lány barátom akikkel egymást pártoljuk ha valakinek tetszik valaki stb. Abszolút létezik a fiú-lány brátság :) 14/F
2018. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!