Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak, akik elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, akik elég közvetlenek mindenkivel, barátkozóak, honnan lehet észrevenni, hogy a sok lány közül akikkel jóba vagytok ki tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Ha valaki ilyen természetű, hogy közvetlenül viselkedik mindenkivel, odaszól akármit, kérdez, viccel, beszélgetős, barátkozós típus, akkor az ilyen férfiaknál/ fiúlnál miből lehet észrevenni, ha a sok lány/ nő közül akikkel jóba van, nő ismerősei közül, akikkel beszélget, ha csak 1x is leáll a nővel beszélgetni, hogy tetszik e neki vagy csak szimplán a természetéből fakadóan ilyen vele, csak kedves és barátkozik? Mert nem tudom eldönteni egy fiúról, hogy tetszem e neki vagy sem,mert nagyon jól elvagyunk, hasonlítunk, sokat beszélgetünk, viccelődünk, kérdezősködünk egymás felől, figyelmes, udvarias, mosolyog rám, mindig ha vmi viccessebbet mondok de mikor aztán látom, hogy más lánnyal is el tud jól beszélgetni, nevetni, spontán beszédbe elegyedik, vagy megkérdez akárkit, akkor elbizonytalanodom, nem tudok kiigazodni rajta. Honnan lehet ezt észrevenni, miben más a viselkedése egy ilyen típusú férfinak ha tetszik neki vki, vagy talán mindenki tetszik neki egyszerre?

Kérlek írjatok kort és nemet is, előre is köszönöm a segítséget.



2015. nov. 12. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet, h azzal a lánnyal nem tud ilyen lazán elbeszélgetni, aki tetszik neki. Én legalábbis azokkal a lányokkal akiket csak havernak tekintek bármikor bármiről viccesen eltudok beszélgetni. Viszont aki tetszik nekem, azzal nem mindig sikerül, mert sokkal izgatottabban érzem magam, zavarban vagyok a jelenlétében, félek h hülyeséget mondok, vagy csinálok előtte, ami általában be is következik. 23/F
2015. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki tetszik neki, azt el fogja hívni randira. Ilyen egyszerű. Amíg nem hív el, addig az az alap, hogy nem tetszel neki. Ezt így kell józanul kezelni.

AMúgy olvastam egy jó cikket, hogy a 20-30-as pasik, akik még tartós kapcsolat keresése előtt vannak, hogyan csinálják.

Azt mondta egy pasi, és amúgy tényleg, utólag visszagondolva ez így van, egyetemi szerelmemnél is így volt, hogy:

egy jó pasi több lánytól kap jelet, hogy tetszik neki. A lány többször néz rá, beszélget vele, közben is tudattalanul is adja a flörtjeleket, ezeket egy jó pasi észreveszi. Ezek közül a lányok közül néhánnyal érez is valami pluszt, hogy van egy hullámhossz, ilyesmi. És akkor ezeket hívja el randizni, illetve ha már az elsőbe beleszeret, akkor nyilván csak egyet, de ezek közül hív randizni csajokat, és a randi alapján ezek közül fog választani társat.


Nekem ami ebben új volt, az az, hogy több ilyen jeladó lánnyal is érzi azt a "szikrát", na én anno azt hittem, csak én vagyok az egyetlen, és totál nem értettem, hogy mellettem miért randizik még pár hetente mindig más lánnyal (nem jöttünk össze sosem végül) és aztán azt sem értettem, hogy hogy nem én lettem a barátnője. Ebből a cikkből érettem meg, hogy mi is történt.

Hasznos.

2015. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen férfiakat, a férjem is ilyen, meg a baráti köre.

Ha többet akar tőled, lépni fog.

De akár te is kérhetsz tőle randit (egyértelműen tudatva, hogy nem baráti tali), akkor kiderül. Az ilyen srácok nem fognak megsértődni akkor sem, ha nem vonzódnak hozzád, maximum megmondják, hogy bocs, de csak barátilag szimpatizálnak veled.


Ezzel kapcsolatban pedig:

"Honnan lehet ezt észrevenni, miben más a viselkedése egy ilyen típusú férfinak ha tetszik neki vki, vagy talán mindenki tetszik neki egyszerre?"


Tudod, az, ha valaki jól el tud beszélgetni más neműekkel is, nem feltétlenül jelenti azt, hogy egyben ők tetszenek is nekik. Lehet, csak közvetlenebbek.


Nem is értem az embereket. Én nőként sokszor jól elbeszélgetek férfiakkal, teljesen ártatlan, általános témákról, olyanokkal, akikhez egyáltalán nem vonzódok, mégis sokan többet képzeltek bele.


Ha biztosra akarsz menni, nyugodtan kezdeményezz te, legalább tisztán látsz utána.

2015. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak ismételni, megerősíteni tudom az előttem szólókat.

Ha te jobban tetszel neki a többieknél, akkor kezdeményezni fog.

Elhív ide-oda. :)


Ha ezt nem teszi, akkor te is megteheted. :)

Hívd el szórakozni egy nem túl nagy társaságba, ahol közelebb kerülhetsz hozzá.


Vagy utalj rá, hogy már olyan rég (vagy még egyáltalán nem) hívtak el téged kávézni, teázni (vagy máshova inni-enni).

Ha kedvességből is, de elfog hívni és ott kettesben lehettek.

A végén meg mondhatod neki, hogy jó lenne megismételni valamikor (és fel is dobhatsz egy következő időpontot). :D



Ezeket mint szintén közvetlen férfi, bizton állíthatom. :D

Sok sikert. :)

2015. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!