Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Bevállalnátok így egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, akibe már egy ideje szerelmes vagyok. Ő minden szempontból tökéletes; okos, jóképű, sikeres, minden, amiről egy nő csak álmodhat. Imádok vele lenni, ha ránézek, izgatott leszek, gyakran gondolok arra, milyen lenne vele az ágyban, mostanában már vele is álmodok. Csak sajnos esélytelen a dolog, ő csak haverokat néz rám, és amúgy se akar komoly kapcsolatot.

Viszont most találkozgatok egy másik sráccal, akit nagyon kedvelek, és tudom hogy ő többet szeretne. Lehet, hogy vele el tudnám felejteni ezt a férfit, de nem tudom igazságos-e így belevágni egy kapcsolatba. Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek megpróbáljam?

24/L



2015. nov. 6. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj esélyt a második/másiknak.
2015. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg csak kedvelitek egymást, de nincs szerelem a képben, szerintem belefér. Miért ne adnál egy esélyt a boldogságnak?
2015. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz plátói szerelemben magányosan megöregedni, akkor kénytelen leszel lépni valamit.
2015. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

"nem tudom igazságos-e így belevágni egy kapcsolatba."


Nem igazságos egyedül döntened erről!:)

Tedd képbe a 2. fiút az 1.-vel kapcsolatban, meglátjuk, mit szól.

2015. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem genyó dolog a ha nincs ló jó a szamár is mentalitás. Majd ha az elsőből kigyógyultál akkor nyiss a másik felé. Én legalábbis ha tudnám hogy többet szeretne és én is hajlok a dologra hogy vele legyek tuti megmondanám hogy adjon időt, mert épp kifelé jössz egy szerelmféléből és nem tartanád tsiztességesnek ha úgy lennél vele, hogy közben máson jár az eszed...
2015. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fú ez a női logika, azért vacillálsz belevágni a sráccal, mert egy másikba vagy "szerelmes", akinél esélyed sincsen?

Isten óvjon az ilyen nőktől, de komolyan. Szerintem tudod mit csinálj, ne próbálj te semmit, csak a srácot tennéd tönkre ezzel, aki normálisan közeledik feléd, önzőség lenne csak próbálgatni, NEM A RUHA BOLTBAN VAGY a srác meg nem egy ruhadarab amit majd jól felpróbálsz, aztán ha nem tetszik visszaakasztod a helyére... ezt soha ne felejtsd el. Ja és még véletlenül se hivatkozz arra, hogy te az álmaid férfiába vagy szerelmes, mert ez nem szerelem, hanem rajongás. Szerelem két ember között jöhet létre.

2015. nov. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Találkozgass a másikkal, aztán majd kiderül. Veszítenivalód nincs, nem? :)

Ez most nem azt jelenti, hogy rögtön le kell vele feküdni, de nem is tűnsz egy olyan lánynak.. szóval szerintem mindennek meg kell adni az esélyt, ha független vagy, főleg ha még tetszik is az új srác. Találkozzatok, aztán vagy jön a többi érzés, vagy nem.. max. lesz egy kellemesen eltöltött délutánotok. :)


23N

2015. nov. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem hiszem, hogy jönnék ki a másik "szerelemből", még mindig nagyon oda vagyok érte. Igazából ő az első férfi, aki ennyire megfogott, mint külsőre, mint belsőre, valószínű ezért nem tudok szabadulni tőle, de nem szeretném több időmet egy reménytelen dologra pazarolni. Tényleg kedvelem a másik srácot is, úgyhogy lehet akkor még találkozom vele egy párszor, hátha akkor felé is kezdenek kialakulni az érzelmek.

És köszönöm a válaszokat! :)

2015. nov. 7. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!