Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Randizgatok egy férfivel. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy férfivel. Az alábbiak fényében lehet köztünk jó párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Több mint 5 évvel idősebb nálam. Van mesterfokozatú diplomája, ugyan egyelőre nem a végzettségi területén belül, de munkája is. Küzdősportot űz, abban is jó, mint mindenben. Mármint okos, nagyon szorgalmas... Letett dolgokat az asztalra, nem volt könnyű gyerekkora, és mégis sikeres ember lett.

És akkor ott vagyok én. :P Fiatalabb bő 5 évvel. Okos vagyok, de nem túl szorgalmas... Vannak sikereim, de nem vagyok olyan eminens mint ő. Meg egyébként is, életkorra, viselkedésre, gyakorlatilag pisis kislány vagyok hozzá!!!

Néha van hogy súrlódás van, és utána látom hogy hibáztam, és ezek mind nem lennének ha érettebb lennék.

A külsőt hagyjuk, ő is jól néz ki, én is (remélem).

Vannak céljaim, jó gimiben végeztem, de nem valami szuper tanuló voltam, még nem mentem felsőoktatásba.

Szerencsére van komolytalan oldala, azért is kezd velem, mert lazán veszem a dolgokat, partner vagyok a viccelődésben, szoktam piszkálni, ezt valahogy élvezi, vagy nem is tudom. Én nagyon megkedveltem, és tudom hogy ő is, de kérem szépen, 2 teljesen más szinten mozgunk!!!

A vagyoni helyzetet is hagyjuk. Mindkettőnk családja átlagos, de csak magunkra nézve én csóri vagyok, neki van rendes keresete.

Még sosem voltam kapcsolatban, ő igen. Én baromi lassan haladok, mondjuk a rossz tapasztalatok miatt ő sem kapkod. Egyenlőre rekord, mert az előző csajaival nem tartott ennyi hónapig, valahogy nem pendültek egy húron. Nagyon melegszívű emberke.



2015. nov. 2. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közös téma, ugyanazok az elképzelésitek, hasonló a jövőképetek, érzelmi világotok akkor igen, lehet.
2015. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hm... Majdnem rólam írtál.

Szerintem simán lehet jó kapcsolat ha mindketten komolyan gondoljátok.

Így most már tudom nagyjából mit érezhet egy lány ismerősöm :)

2015. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Persze! Lazulj es elvezd a jo kapcsolatod!

N

2015. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalatszerzésnek jó lehet, még ha nem is lesztek évekig együtt...
2015. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tessék felfogni, hogy nem a felsoroltak számítanak!
2015. nov. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne elemezgesd, csináld, éld, kockáztass! Különben soha nem fogod megtudni.
2015. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 év korkülönbség semmi. persze nem mindegy, hogy ez a különbség mekkora része a teljes életkorotoknak, de minél idősebbek lesztek, annál kevésbé számít 5 év különbség, ezen kár agyalnod. sok ilyen kapcsolat van és ha intelligens emberek jól kezelik, akkor nagyon is jó úton jártok.


ha szeretitek egymást és emberileg működik a kapcsolatotok, akkor nem lesz semmi gond. egy tartós kapcsolat mindig azon múlik, hogy milyen a felek viselkedése hozzáállása és hogyan kezelnek különféle helyzeteket. van ahol a nagyon hasonló személyiség és közelálló érdeklődés működik, van ahol pedig a nagyobb eltérések sem okoznak gondot, mert az egyik elfogadóbb, a másik dominánsabb és jól kiegészítik egymást abban is, amiben esetleg nincs egyezés. a kérdés az, hogy az ilyen dolgokat hogyan sikerül kezelnetek és mik tartják össze a kapcsolatot. de túlagyalni sosem szabad a dolgokat, mert az hajlamos elrontani mindent.


ha tényleg okos vagy, akkor egy kis akaraterővel tudsz változtatni rajta, hogy nem vagy túl szorgalmas. eminensnek nem biztos, hogy kell lenned és valószínűleg ő sem ezt várja tőled. ha a súrlódások után látja, hogy te is belátod, ha te hibáztál (és ezzel nem él vissza, hogy olyankor is te érezd magad hibásnak, ha nem úgy van), akkor ez segít a kapcsolat működésében és a te fejlődésedben is, ő pedig biztosan megértő veled, ha tényleg olyan okos és jó ember. az érettséget nem érdemes sürgetni, az az idővel jön. a hibák azért vannak, hogy fejlődj és tanulj belőlük.


az semmit nem számít, hogy jó gimiben végeztél, pláne, ha nem voltál jó tanuló, de ezen nem is múlik semmi. az sem biztos, hogy kell/érdemes felsőoktatásba menned. egy értéktelen diplomával olyan területen, ami nem érdekel sokkal kevesebbre mész, mintha akár csak szakmunkás szinten, de valami olyanhoz értesz, ami tényleg érdekel és meg is tudsz belőle élni. (lásd még diplomás munkanélküliség, hiányszakmák, stb). inkább azt találd meg, hogy téged mi érdekel, mivel akarsz és tudnál foglalkozni és persze az sem árt, ha a párod tud ebben segíteni neked (nem csak anyagilag, hanem motivációban és eszmei támogatásban).


lehet, hogy teljesen teljesen más szinten mozogtok, de ez egyáltalán nem annyira biztos, másrészt az is lehet, hogy ő már tudja, hogy te is fel fogsz nőni és aztán egy szinten lesztek. van olyan barátom, aki 10 évvel fiatalabb lánnyal jött össze, amikor a még a lány épphogy nagykorú volt (egy kicsit még vártak is erre ,-)) és már 7 éve együtt vannak, boldogok együtt és jól működik a kapcsolat, ami nem működik, azt meg helyrehozni akarják és nem kidobni. azt hiszem, hogy ez a legfontosabb!

2015. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!