Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam vissza?

Figyelt kérdés
Baratnom par napja szakitott velem, mondta hogy most idore van szuksege. Tudomasul vettem mondtam h rendben van es elkoltozott aznap. Nem is kerestem de tegnap este ramirt, arra nem is valaszoltam csak ma, erre irta hogy jovoheten talalkozzunk. (Nem tudom h csak maradek cuccait akarja e emvinni vagy visszakerezkedni) oszinten szolva szeretnem ha folytatnank mert 1 evig egyutt laktunk, csak kicsit ellaposodott a kapcsolat es ebbol lett elege 26/F

2015. okt. 31. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne! Ha időre van szüksége akkor vége, már nem szeret.
2015. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesleges, már bizonyára nem érdekled. Inkább keress mást, jobban jársz. Persze előtte gondold át, hogy mit csináltál rosszul, hogy újra ne fordulhasson elő.
2015. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármit szeretne is,csak a cuccaid add neki oda.Semmi másba ne menj bele. ha egy év után időt kért,sose volt szerelmes beléd,és előbb utóbb úgyis lelépne végleg.
2015. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy azért ment el mert talál egy másik srácot, csak a cuccaiért jön vissza, ha még is vissza akar költözni akkor dobta a pasija ezért jön vissza hozzád. Olyan nincs hogy valakinek időre van szüksége. Ha tényleg szeretne nem titkolózna ennyire előtted.
2015. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ellaposodást illetően végezz önvizsgálatot!

Amit mondott igaz-e, és tudsz-e, akarsz-e változtatni rajta! Ha neked volt gondod vele, el tudod-e viselni akkor is ha nem változik?

Ha nem megy, akkor inkább menjetek tovább a magatok útján!

De a választ csak Te tudod!

2015. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!