Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Emberek, miért csókolózunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek, miért csókolózunk érzések nélkül?

Figyelt kérdés
És itt most nem csak a részegen smárolunk a buliban témáról van szó, mert azt még meg is lehet érteni, valamikor tényleg csak arra vágyik az ember. Hanem például egy olyan első (vagy akárhanyadik) randin, amikor nincs is meg két ember között a vonzalom, nem működik a kémia, de mégis, szinte kötelező jelleggel megcsókoljuk a másikat. Közben egyikünk sem érez semmit, mire jó ez?

2015. okt. 29. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom hiányzik mindenkinek és egy kis kellemes pont attól függetlenül is, hogy a másik épp nem az igazi.


24/F

2015. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, én nem szoktam soha úgy csókolózni, hogy nincsen minimum "kémia".
2015. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Hát kedves kérdező!

Te egy peches ember vagy!

Én szinte minden nővel élveztem a csókolózást, smárolást.

Van aki béna benne, de rövid idő alatt tanulható! Egy nagyon kedves lánnyal, egy egész éjszakát szinte szünet nélkül csókolóztunk! Fantasztikus élmény volt! Sajnálom hogy nem történt közöttünk több, illetve nem lett folytatás. Mindez pár órai ismerettség után.

2015. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor csókolózom, ha szerelmes vagyok, idegenek nyála taszít.
2015. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már randizom valakivel (és ki is van mondva, hogy randi), akkor csak tetszik, nem? És ha tetszik, akkor szeretném ha megcsókolna... egyértelmű. Lehet, hogy nem vagyok belé (még) szerelmes, de a szerelembe esést nálam a testi kontakt gyorsítja, elmaradása pedig lelohasztja az érzéseket. :)

Ha valaki nem tetszik, azzal tuti nem smárolnék, sőt, ha valakinek nagyon nem jó a csókja íze, akkor nem folytatom tovább az ismerkedést.

2015. okt. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó kérdés :D Az én szemszögembő az van hogy hiába csinálom NEM ÉRZEK SEMMI JÓT!
2015. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért veszünk levegőt érzések nélkül?
2015. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!