Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most mi akar lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi akar lenni?

Figyelt kérdés

A sztori nagyjából a következő. 31 éves férfi vagyok, 13 éve párkapcsolatban ebből 9 éve házas. A házasságom az utóbbi hónapokban romokban hevert. KB három hónapja megismertem egy 29 éves lányt, aki szintén párkapcsolatban volt. Teltek múltak a hetek, ő szakított nagynehezen a párjával, miközben már találkozgattunk. Mindig arról beszélt, hogy de jó lenne már velem lennie, úgy normálisan. Mivel nekem romokban volt a házasságom, igy elköltöztem otthonról. Megtörtént az első csók is. Üzenet váltásokkor mindig arról beszéltünk hogy ennek így kellett történnie, bárcsak vele lennék már. Egy településen lakunk, sok a közös ismerősöm, mégis nemrég találkoztunk először. Mindketten bejöttünk egymásnak az első pillanattól fogva. Pár napja elmentünk ismerőskkel bulizni, majd a buli után szenvedélyes csók csata robbant ki. Nem szexeltünk, mert nem akartam erőltetni, nem akartam, hogy másnap megbánja, pedig nem ellenkezett volna. Ezt meg is beszéltük. Aztán másnap küldött egy üzenetet, hogy ez neki így gyors, lassitsunk, járjunk el randizni. Mondom oké, persze. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy még nem költözött el az exétől, mert nincs hová mennie. Elhívtam randira, igent mondott. Egy nappal később benyög egy ilyet, hogy az exe megkérte rá, hogy amíg nem költözik el ne találkozzon velem, amit meg is tesz neki, mert megérdemli. Egy nappal később már nem tudja, hogy akar e velem találkozni. Gondolkodnia kell. Túl gyors volt neki az bizonyos péntek este. Csak azt nem értem, hogy akkor az elmúlt hetekben miért beszélgettünk állandóan kettőnkről, miért kereste a társaságomat. Arra a válaszra, hogy akkor az elmúlt hetek csókjai, elhangzott szavak mind hazugságok voltak, azt mondta, hogy nem, dehogyis, akkor azt úgy is érezte, gondolta, de most nem tudja. Kérdem én, akkor minek mondott olyanokat, hogy ha a munkahelyén meghall egy bizonyos zene számot, akkor mindig én jutok az eszébe, mert olyan szerelmes hangvételű a szám. Miért mondott, hogy már érezni akar minden formában?

Persze, én hagyom, majd jelentkezik. Kitartó vagyok. Soha nem udvaroltam még ennyit nőnek. Kérlek segítsetek, én ezen már nem tudok kiigazodni.


2015. okt. 28. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de ez a 2 vasat a tűzben tartó típus. Menekülj.
2015. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy te abban, hogy már nincs az exével együtt? Nem lehet, hogy még vele van csak nincs érzelem, ezért gabalyodott veled, de kilépést nem lépi meg, mert ahogy mondod nincs ahová mennie.

Szerinted melyik férfi tűri meg, hogy a házában vele élő nő másfelé kacsintgat s ő tudja s nem rakja ki?? Sőt mi tobb meg is kéri, hogy ne találkozzon veled amíg vele él. De miért él vele? Akárhol van akár 1 szoba is kiadó...ha a lakás túl drága.

A hölgy szerintem megijedt, mert te elhagytad a feleséged, most ő kellene lépjen de a kényelmes biztost nem adja az újért. Szeretőt csinál belőled, vagy nem akar annyira téged, hogy mindent felborítson.

2015. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Roppant egyszerű: szeretetre volt szüksége, és te akkor ott voltál, és kitöltötted neki azt az időszakot. A csaj akkor elgyengült. Utána megjött az esze, rájött hogy van neki egy párja, és koptat le téged gyorsan MÍG KI NEM DERÜL! :d
2015. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyanús hogy az exel még nincs teljesen lezárva és van ott valami .. Hirtelen nem változnak ekkorát a dolgok valakiben , csak ha történt közben valami, esetleg az exe szeretné hogy vele maradjon és próbálja marasztalni ,ő pedig megsajnálja és ad neki még egy esélyt. Szerintem ezt le kéne ülnötök megbeszélni úgy lenne a legtisztább ..
2015. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az exének már adott esélyt. Akkor nem is találkoztunk. Két napig bírta. Azt mondta olyan volt, mintha szerelmi bánata lett volna. Ennek lassan három hete. Elmondása szerint szombaton költözik. Én is úgy gondolom, hogy megijedt. Tudjátok az a furcsa az egészben, hogy sodródtunk az árral, nem erőltettünk semmit sem. Az első csók utána azt mondta, hogy neki az volt a fordulópont, akkor, közben érezte, hogy én kellek neki.
2015. okt. 28. 13:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyanús, hogy nincs hová mennie,és az exével lakik. Ilyen nincs! Talán nincsenek szülei,nagymamája,testvére, egy barátnője sem,akinél meghúzhatná magát?


Ha te már elköltöztél a feleségedtől,akkor hívd át te őt magadhoz!


Sajnos nagyon hazugságszagú az egész. Ha biztos lenne a dolgában,akkor ha se szülei,se más hozzátartozói nem lennének,leereszkedne odáig, hogy azt mondja,nem lakhatna-e nálad és beszállna a rezsibe,először csak lakótársként,legalább megnéznétek működne-e a dolog.

2015. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hova költözik,ha nincs hová mennie?
2015. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Híd alá
2015. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!