Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves lány íjász akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány íjász akar lenni, gáz?

Figyelt kérdés

Imádom a természetet, belőlem senki sem nézné ki hogy pont ilyesmit szeretnék csinálni.. Egyálltalán nem vqgyok fiús, de nekem nagyon megtetszett.

Meg szerintem szekszi is..

Szóval hogy ebben a témakörben maradhasson, még a kérdésem az lenne, hogy hátránnyal indulok ha egy fiú meghallja ezt?

Na meg ha van itt valaki olyan aki ezzel foglalkozik, írhatna, mert nem nqgyon tudom hogyan induljak neki..:)


Köszi, ha elolvastad :)


2015. jún. 24. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hátrány, inkább örülnék neki hogy van valami amit szeret csinálni, bár én nem tudok íjászkodni :D 22/f
2015. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi gáz. Nekem imponál, ha nem is az íjászat, hanem az hogy van elfoglaltsága. Rosszul vagyok azoktól a csajoktól, akik egész nap döglenek a fészbukk előtt, és a legnagyobb szórakozásuk a hétvégi tivornya meg az akkor készült képek osztogatása(jó, nem mondom hogy ne szórakozzon) ne ez legyen már a mindene. Az íjászatban vannak erdmények, és van benne kihívás :)
2015. jún. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is fantáziálgattam anno ilyenről, csak úgy hobbiként, de pár rendezvényt leszámítva nem nagyon találtam lehetőséget, hogy jobban el tudjak mélyedni benne, párszor kipróbáltam, akkor tetszett, és jól is ment. :-) Meg sólymászatot is szerettem volna tanulni. Alapból is szeretem a madarakat, szívesen foglalkoznék velük komolyabban. Igazából nem vetetem el az ötletet, csak most más a prior, majd visszatérek rá, ha alkalom és időm adódik.

Na, kíváncsi vagyok, mit írnak a pasik. :-)

2015. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kimondottan előny, legalább egyedi hobbid van, akkor lehet csak gáz, ha emellett elhanyagolnád a kapcsolatod, nem tudnál másról beszélni, vagy túlzottan fiús, vagy igénytelen stílusod lenne :)

25 F

2015. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én szeretem az íjászatot, csak sokkal nehezebb mint amilyennek látszik. Ha valamelyikőtök profi lesz, majd megtanít. Azért hagytam abba, mert szemét volt az oktatóm sajnos, mivel én voltam a leggyengébb a csapatban.
2015. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Van, aki szereti, ha tud célozni a lány.


---


l = 16 cm

d = 4,5 cm

2015. jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy elvegyék az álmaid! Sok sikert!
2015. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazából verekedni is jó lenne megtanulni.. Minimum az önvédelmet..

de arra sem találok senkit :)

2015. jún. 24. 11:36
 9/12 anonim ***** válasza:
gáz!
2015. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Önvédelemet akarsz tanulni akkor önvédelmet tanulj, ne boxot, mert az arra nem jó.
2015. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!