Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akar egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egyik napról a másikra apa lenni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Eddig soha nem hallottam tőle hogy gyereket szeretne, sőt mondogatta is hogy neki lehet soha nem lesz gyereke. Vigyázott arra is hogy nehogy becsúszon egy terhesség. 2 hónapja minden megváltozott. Gyereket akar. Egyik napról a másikra változott meg. Nem értem mi okozta nála ezt a 180fokos fordulatot. Egyetlen tippem az hogy a baráti köre hatott rá. Néhány gyerekkori barátjának (akikel napi kapcsolatban van)nemrég született kisbabája. A legrosszabb hogy anyagilag nem állunk a topon, ezért sem értem ezt a változást. Nem kisfiú, 36 éves.
2015. okt. 17. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a barátai miatt van valószínűleg, ő is bizonyítani akar. Te hány éves vagy? És te szeretnél gyereket?
2015. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok csak. Engem a bizonytalan anyagi helyzet aggaszt. Ha az nem lenne probléma nem gondolkoznek rajta. Régebben ő is pontosan a bizonytalan anyagiaik miatt nem akart gyereket.
2015. okt. 17. 12:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog,hogy a másiknak is van,akkor ő is egyből akar.Ha a barátai mind motrot vennének,akkor ő is egyből akarna.Legyen eszed neked.Ha annyira rossz az anyagi helyzet,akkor még várjatok egy-két évet.
2015. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!