Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egyik napról a másikra el akar törölni az életéből?

Figyelt kérdés
Ha megismertem 1 lányt, aki nem a szépsége miatt érdekel pedig nagyon szép és nem is azért mert viszonozta az érzéseim, hanem mert olyan szemelyiség akivel mindenről beszélhetek, teljesen összhangban vagyunk és vele önmagam lehetek, semmi színjáték, és ö is így kedvel amilyen vagyok. De hószú ideig nem találkozhatunk mar 2 hónapja tartjuk a kapcsolatot neten keresztül és még 1 hónap amíg találkozunk és most egyik napról a másikra küld 1 emailt h sajnálja de ö kereste a féllángolást amit az elején érzett de h én többet érzek iránta mint ö irántam és kitörölte magát mindenhonnan h ne érhessem el az azelőtt levő napokban meg sorozta a hiányzol sms eket és és tudom h valósak voltak de nem tudom most mit tegyek? Mert hiányzik de tudom az az érzés amit ö keres azt csak élőben lehet erezni, nagyon hiányzik nekem és tudom h vele jó lenne ha együtt lennék de most nem lehetséges és most ez is.
2011. nov. 21. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akar távkapcsolatot és távbarátságot sem...
2011. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

megszívtad... két lehetőséged maradt:


összefutsz vele "meglepetésként"


sírsz és keresel valaki mást

2011. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akar kapcsolatot. Nem ismerem a csajt, de lehet h van vmi rossz emléke egy előző kapcsolatárol, ezért nem akar most, vagy csak egyszerűen most nem akar párkapcsolatba lépni.

xoxoxoxoxoxo

2011. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az van h nagy remenyeket füzütt hozzám és én is hozza és anyira megismertem es anyira megertjuk egymást h a lelki tars duma aszem erre vonatkozik és miota ismerem nem erem be kevesebbel, de sztem beijedt h tulsagosan ragaszkodom hozza és korlatozom öt mivel vagyok neki de mégsem igy elni sem tud vagy más pasit felszedni és egyfajta elkötelezetség amitol megijedet és akarmenyire hitt ö is kettönkben valamiert most mar nem és fogalmam sincs miert :(
2011. nov. 21. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!