Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet szeretnék nem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet szeretnék nem csak p*nát?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet így elsőre fúra lesz, hogy egy fiatal srác szerelmet és nem csak egy p*nát keress. Hiába próbálkozok nem találok, egyszerűen szerelmet. Jelenleg 19 éves vagyok és vágyok arra, hogy valakivel össze költözzek. Voltam már szerelmes nem arról van szó. Sokszor hiányzik is az a érzés. A volt barátnőmmel nem rég lett vége, 2 éves kapcsolatunk. Valahogy mindig veszekedtünk, ha össze költöztünk volna nem bírtuk volna sokáig. Nem fényezésből de helyesnek tartanak, nincs nagy elvárásom sem de ennek ellenére, sem könnyű találni olyan nőt. Legalább is akivel meg vannak a közös érzelmek. Van 3 szex kapcsolatom ahol 1-el elég intenzíven találkozunk, nem csak szex annál kicsit több. Nagyjából 1 héten 6 napot találkozunk, jó a társasága is. De köztünk sajnos nem működik próbáltuk már régebben is.

2015. okt. 23. 20:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdésem az lenne, miért ilyen nehéz találni párkapcsolatot? Talán velem lenne a baj?
2015. okt. 23. 20:18
 2/9 anonim ***** válasza:
és mit szeretnél pontosan? megismerni valakit pl ezen az oldalon keresztül? vagy az egyik szexkapcsolatoddal jönnél össze?
2015. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

oké látom már:D

lehet hogy rossz körökben keresgélsz.

2015. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szerelmet szeretnél,akkor talán nem kéne párhuzamosan több szexkapcsolatot fenntartanod.Aki iránt kicsit többet érzel,talán vele megpróbálhatnád újra.Vagy add fel az egészet,kezdj tiszta lappal.Csak rajtad múlik.
2015. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd mindjárt megsajnállak 3 szexkapcsolattal, és rinyálsz, mert nem találsz szerelmet...:D Vajon miért? Talán, ha felnőnél érzelmileg, akkor nem lenne szükséged 3 emberre. Remélem, hogy csak kamu a kérdésed. Ha nem, nagy baj van a fejedben.
2015. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szex kapcsolataimból egyikkel sem szeretnék komoly kapcsolatot. Egyik a volt barátnőm, aki hát tudni kell róla, nem valami hűséges típus. Jelenlegi párját is csalja. A másikkal sem szeretnék, tudom hogy nem működne. Harmadik pedig nagyon idős hozzám, 40 éves... És ő is csak egy kis szórakozást keress.
2015. okt. 23. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is annyit tudunk mint te!Semmit!
2015. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
De van Neki barátnője én ismerem mind a kettőt
2015. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia én vagyok a barátnöje,de én csak egy lányrol tudtam a volt barátnöjéröl hogy volt,de akkor össze voltunk veszve.
2015. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!