Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 21 éves fiú vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiú vagyok, hogy valljak szerelmet egy 18 éves lánynak? Válaszokat fejtsétek ki jól kérlek.

Figyelt kérdés

18 éves lesz a lány nemsokára szülinapja agyalok hogy mit vegyek neki.


Már több mint másfelévé nem tudom elfelejteni nagyon szeretem.


Ő is kedvel engem hisz akkor nem hívna fel, nem csinálta volna meg a hajam stb.


2szer össze vesztünk mint barátok de megint béke van és 3 hónapja nagyon jól elvagyunk.


Nagyon visszahúzódó személyiség.


2015. okt. 12. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés: ő azért sejti, hogy tetszik neked? A helyedben azt csinálnám, hogy elhívom valami közös programra. Lehetőleg olyanra, ahol lehetőség van négyszemközt beszélni. Pl. ha szoktatok sétálgatni valami parkban, akkor most is tegyétek. Aztán hozd szóba, milyen jól érzed magad vele! Mondd el, hogy egy ideje te már nem csak barátot látsz benne, és kérdezd meg, ő hogy gondolkozik erről a kérdésről. Szerintem szerelemről konkrétan ne beszélj, mert ha olyan visszahúzódó, mint írtad, lehet, hogy megfutamodik. Érdemes neki mondani, hogy ha csak megpróbáljátok, de végül nem úgy alakulnak a dolgok, akkor sem lesz belőle harag. Én már találkoztam olyan lánnyal, aki ezen görcsölt, és nem is lett belőle semmi.
2015. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!