Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet vallott, én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott, én meg elnevettem a dolgot. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Ő az első barátom, és nagyon szeretem, de amikor múltkor először azt mondta, hogy szeret, nagyon zavarba jöttem, és nem tudtam visszamondani. Elkezdtem nevetgélni, és azt mondtam, hogy ez nem is csoda, vagy valami ilyesmi, nem is emlékszem, olyan kínos volt az egész. Amúgy nem haragudott meg, ő is csak mosolygott, de azért biztos nem erre számított.

Nem értem magam, ha szeretem, miért nem tudom kimondani?

19/l



2015. okt. 21. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti, hogy nagyon a szívemre vettem volna... egy szerelmi vallomás nem vicc. Vannak dolgok, amiket nem illik elröhögni... na ez pont ilyen. Elgondolkoznék a helyében, hogy mit jelentenek neked az érzései. Másként, hogy lehettek egy pár, ha még csak most vallott szerelmet?! Én nem értem a mai fiatalokat, pedig csak 24 vagyok... összejössz valakivel, hogy még nem is vallottatok szerelmet?
2015. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az van veled, hogy gyerek vagy még, de nagyon.
2015. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyunk együtt, szerintem ennél hamarabb kimondani korai lett volna. Lehet, hogy tudat alatt attól félek még mindig korai? Amúgy szerintem nem gyerekes a gondolkodásom egyéb téren, de a párkapcsolatok világa még tényleg új nekem, és ráadásul mindig nagyon visszahúzódó voltam fiúk téren.
2015. okt. 21. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezt kb így mondd el neki! hogy te is így érzel, de nem érted te sem, hogy miért nem normálisan reagáltál és miért nem tudod egyszerűen csak kimondani.
2015. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

F/60 barátnőm 50.

Szinte soha nem tudja kimondani hogy szeret.

De ettől még szeret! Ez érzelmi reakció volt neked! A hirtelen jött "sokk" okoz ilyeneket!

No para! Velem is volt hasonló hogy szomorú eseményre (halál) csak nevetgélni tudtam!

2015. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Márpedig gyerekes kapcsolatba lépni valakivel, akivel nem is vagytok szerelmesek! Ezt a tinik csinálják... meg a butább tizenévesek! Én az első csók/szeretlek előtt nem mondom azt, hogy Ő a párom!
2015. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden héten többször találkozunk, rendszeresen egymásnál alszunk, bemutatott a szüleinek, lefeküdtünk egymással, ez hogy nem kapcsolat? Amúgy köszönöm a válaszokat, megbeszéltük a dolgokat, és minden oké! :)
2015. okt. 23. 23:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ez az! Hogy lehet így együtt lenni valakivel, ha nem is szereted? O.o Bizonyára csak az én tudományom haladja meg...

Amúgy meg nem idő függvénye, hogy mikor mondod ki! Ha az első héten beleszeretsz, akkor akkor!

2015. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!