Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

26 éves létemre kb úgy érzem magam mint egy tinilány.

Kórházi kezelőorvosomba úgy érzem teljesen belehabarodtam, pedig nem is beszéltünk szinte csak a problémáról. Találkozni össz-vissz 4x találkoztunk, abból 1 előzetes megbeszélés, a kontroll és 2x a beavatkozás alkalmával. De egyszerűen már az első pillanatban amikor megláttam teljesen magával ragadott, azóta se tudom kiverni a fejemből, minden pillanatban rá gondolok.

A kisebbik baj az hogy az életben többet nem fogunk találkozni. A nagyobbik viszont az hogy párkapcsolatban élek, családanya vagyok. Szeretem a férjem, bár az is igaz hogy nem felhőtlen a boldogság.

Mit tegyek? Hogy felejtsem el az orvost? Olyan rég éreztem ezt amit most, ennyitől(tehát a semmitől, csak egy mosoly amibe viszont bele borzongok) meg még sose és fogalmam sincs hogy hogy kezeljem a helyzetet. :(


2015. okt. 21. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, friss még az élmény. Majd elmúlik, négyszeri találkozás után igazán nem lesz nehéz elfelejteni.
2015. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez sok beteggel előfordul, de nem szerelem.

A beteg kiszolgáltatott helyzetben van, hálát érez, a megmentőt látja csak és olyan tulajdonságokkal ruházza fel az orvost, ami nincs is neki.

Nagyon gyakori h pl. kismamák "beleszeretnek" a nőgyógyászukba.

Ha nagyon nem tudod kiverni a fejedből, akkor keress fel egy pszichológust, ez egy átlagos dolog, nem egy kezelhetetlen valami.

2015. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mond meg a párodnak
2016. febr. 16. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Most te válaszoltál a saját kérdésedre? :D
2017. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is amikor műtöttek, utána nem láttam mást egy ideig csak a kezelőorvosomat mindenütt, pedig már akkor egy 70 év körüli doki volt. Szerintem te is mérhetetlen hálát éreztél iránta. El fog múlni. Mostmár abban reménykedem,hogy soha ne kelljen doktorral találkoznom betegség, műtét miatt.
2017. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!