Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan verjem ki a fejemből Őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből Őt?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép, kedves lány, akinél többet érzek, mint barátság. Barátok vagyunk, korábban volt köztük csók, meg egyéb más. De Ő nem akar komoly kapcsolatot, meg nem akar velem együtt lenni sem, de barátom akar lenni. Én ezt elfogadtam, mégis rossz látni másik pasival buliban vagy akárhol. Hogyan tudnék megválni ezektől az érzésektől?

2015. febr. 14. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem leszel olyan emberek nyálcsorgató pincsikutya meleg fiúbarátja, akikbe szerelmes vagy.
2015. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyéb ragyogó ötlet?
2015. febr. 14. 15:17
 3/7 aladar12 ***** válasza:

1. hagyod a csajt a pic$@ba.

2. búfelejtőnek iszol és csajozol.

3. ????

4. profit

2015. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"búfelejtőnek iszol és csajozol"


Ez megvolt, mindig, csak másnap mindig szarul vagyok.

2015. febr. 14. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Foglald le magad, ne éld bele magad a bánatba. nehéz, de minden fejben dől el.
2015. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bájos, meg kedves, szóval így nehéz lesz, de megpróbálom. Kösz a tanácsokat!


u.i.: # 1 ne nézz bxzinak, mert kxrvára nem vagyok az, mindig tudok csajt felszedni.. de érzelmek... vagy neked nincs talán tuskó lelkű? :D

2015. febr. 14. 19:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Két hete nem beszélünk, már most jobban érzem magam! :D
2015. márc. 2. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!