Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy kezeltétek volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezeltétek volna a helyzetet?

Figyelt kérdés
Barátommal egy este feküdtünk az ágyba elalvás előtt és megkérdezte tőlem, hogy zavarna e ha elszívna egy jointot? mondtam neki, hogy hát jó, szívjon, ha akar, de látta rajtam, hogy csak úgy néztem ezért nem szívta el. Én csak azon tudtam gondolkozni, hogy ezt hogy gondolta? Mellettem fekszik és füvezik én meg feküdjek ott mint egy darab szar? vagy mi? Nem füvezem, de esetleg, ha megkérdezte volna, hogy nekem van e kedvem vele. De nem. Ő az én jelenlétembe szívni akart úgy, hogy én józan vagyok. Úgy éreztem hogy még ha ezt is csinálta volna, (pedig ennek egyébként nem örülök) hogy gondolta, hogy kizár ebből. Úgy éreztem mintha semmibe venne...

2015. okt. 16. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

szóval neked nem azzal van bajod hogy szennyezi magát, hanem hogy nem kérdezte meg kérsz-e?

hééé nem kéne füveznie magyarázd el neki, hogy igen zavar!!!

2015. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Bázzz, neked nem is az a problémád hogy a barátod füvezik, hanem az hogy nem kínál meg? :O Gratulálok a kapcsolatotokhoz és az értékrendetekhez. -.-" Gyereket légyszi ne vállaljatok.
2015. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én megmondtam volna, hogy adjon egyet nekem is és nem napokkal később is az eseten hisztiznék.
2015. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon is nagy baj hogy füvezik. Tudom, kicsit félreérthető, ahogy írtam, de azt akartam kifejezni, hogy új érzem, neki ez fontosabb már mint én...
2015. okt. 16. 21:19
 5/6 A kérdező kommentje:
csak én már nem értem mit miért csinál. hülyén érzem magam.
2015. okt. 16. 21:20
 6/6 anonim válasza:

En ertem,hogy hogy értetted. Szerintem ha tenyleg szeret teged akkor ha leultok beszélgetni es elmondod neki, h hogy erzel akkor mindenkeppen egyet ért veled vagy legabbis elgondolkodik a te aspektusodbol a helyzeten. Mellesleg ne érezd ugy, h a fű fontosabb neki mint te

Lehet h csak az a helyzet, h o nem szeretne ha esetleg te is ra szoknal, de o nem akarja vagy nm tudja abbahagyni a fuvezest... Az én tanacsom röviden az h uljetek le beszélgetni.:)

2015. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!