Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek hogy ért véget a viszonz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy ért véget a viszonzatlan szerelme?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden esetben úgy, hogy előbb vagy utóbb lemondtam róla.
2015. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Befejeztem a sóvárgást és azt, hogy hülyét csináljak magamból. Amikor úgy éreztem, hogy ez bizony esélytelen, akkor letettem arról, hogy ebből bármi is lehet, majd teljesen elszigeteltem magamat az illetőtől. Így szépen lassan elfelejtettem...
2015. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én elég sokáig kapaszkodtam, de ugye hiába. Majd sikerült össze vesznem vele, pedig nem akartam. Nem nekem való és ennyi.
2015. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LazyJones ***** válasza:
Férjhez ment, azóta nem beszélünk.
2015. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Viszonzatlanul :D Ket kosar utan Elkuldtem a piicsaba :D Utanna viszont megismertem eletem szerelmet aki nem utasitott el. Azota is egyutt vagyunk.(3,5 eve)

18/L

2015. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sikerült több megalázás és összeveszés után úgy belém taposnia,hogy egy életre megutáltam.
2015. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ért véget.
2015. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ÓjdGbxnZsw válasza:

Lány vagyok..

Több mint egy éve szerelmes egy másik lányba.

Hát így..

2015. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kb egy év után vagy másba szeretem bele vagy elmúlt. A legutóbbi már a negyedik volt. Sokat sírtam miattunk de végül jobb lett...
2015. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én már lassan két éve viszonzatlan szerelemben vagyok, és egyszerűen nem tudnék élni nélküle..
2015. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!