Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elveszíthetem? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszíthetem? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást egy fiúval. Mindketten tudjuk, viszont nem engedtem, hogy közeledjen felém és nem mondtam el miért. Nemsokára külföldre kell költöznöm, de ez még nem biztos és addig nem akarom neki elmondani. Minden nap összetörik a szívem ha rá gondolok. Ő azt állította, hogy türelmes és akármi az ami engem visszatart nem fog változtatni a kapcsolatunkon. Viszont most hanyagol. Egyre kevesebbet beszélünk. El akarom mondani, de nincs rá alkalmam. Teljesen tanácstalannak és elveszettnek érzem magam. Volt már valaki hasonló szituációban?

2015. szept. 19. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kulfoldre koltozol akkor ne huzd ezt a kapcsolatot, a tavkapcsolat nem mukodik, egyszeruen a hiany miatt meg ha minden nap orakat is beszeltek, a leheto legrosszabb, mondd el neki es engedd el
2015. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, de nem hiszem hogy agyalni kell ezen! Jön majd más!
2015. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy a külföld csak pár hónapig tartana.
2015. szept. 19. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de teljesen hülyén viselkedsz.

Pár hónapos külföldi út miatt taszítasz el valakit, akit szeretsz és viszontszeret? Meg is érdemled, hogy hanyagol, ekkora baromságot, jesszusom. Mi az a pár hónap külön? Semmi. Bár lehet jobb is, hogy eltaszítod magadtól, ilyen felfogással (nem mondod el mi bánt, pár hónapon vergődsz, ami még csak nem is biztos) egyáltalán nem való neked párkapcsolat. Ideje lenne felnőni.

2015. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez durva volt... de jót tett, hogy hallottam. Igazad van ha így nézem.
2015. szept. 19. 23:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult?
2016. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!