Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és van egy 18 éves barátom, 2 hónapja vagyunk együtt. Őt hívjuk mondjuk Levinek.


Van egy 17 éves fiúbarátom, aki olyan mintha a bátyám lenne. De tényleg, nagyon szeretjük egymást és rengeteg közös van bennünk, rengeteget vagyunk együtt és sokszor visz haza kocsival, vagy megyünk el valamerre. Őt hívjuk Daninak.


Danit rengetegen ismerik a suliban, és a fülébe jutott hogy engem elvileg megpofozott Levi, és ha nem fekszek le vele, akkor levetkőztet. Ez nem igaz. Viszont egy pofont kaptam Levitől egy félreértés miatt, és egyszer megrángatott. Erről elvileg tud Dani, de úgy tudja hogy mégsem, én határozottan tagadom, egyszerűen nem merem elmondani neki.

Amúgy is rühelli Levit, de elfogadja és normális vele miattam, meg hogy kevesebbet vagyok Levi miatt Danival, emiatt tisztelem.

És amikor nem indult Levi kocsija, Dani segített neki beindítani meg néha át is visz engem hozzá, iylesmik.

Viszont ő "beszélt" Levivel hogy az első és utolsó esélye, ha bánt engem, akkor agyon lesz verve.

Amúgy Dani egy full nyugodt, kedves segítőkész és imádnivaló srác, de ha a barátairól van szó, akkor nem ismer határokat, és vannak ilyen ismerősei.

És ha bármi ilyesmi lesz, akkor leventének vége.

Semmit nem értek, kinek van igaza vagy mit csináljak?:(

Segítsetek könyörgöm.



2015. márc. 10. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Te Danit kvazi kihasznalod. Nem magyarazom meg ezt, olvasd ujra, amit irtal es gondolkozz el rajta
2015. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szöveg alapján Daninak adok igazat. Felbecsülhetetlen kincs egy ilyen fiúbarát, minden lány vágyik egy ilyen fiúval, ne rontsd el vele a kapcsolatodat. Nincs az a félreértés vagy ok, amiért Levi megpofozhtatott vagy megrángathatott volna. Ez milyen már? Én rég otthagytam volna a fenébe. Feltéve, ha szereted, elnézed neki, amiből több is lehet egy kis pofonnál. Beszélj Danival, és mond el neki az igazi sztorit Leviről, ne mástól kelljen hallja a pletykát.
2015. márc. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veteran1978 ***** válasza:
Ami most még csak 1 pofon abból később mi lessz?Egyáltalán milyen ember az aki megüt egy nőt???????????????????
2015. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szeretem nagyon Levit. És tényleg egy félreértés volt az a pofon meg a rángatás.

Nem merem elmondani Daninak, mert attól rettegek hogy azonnal kocsibaülne és szétkapná Levit. Tényleg nem egy agresszív természet, egy legyet nem ütne le. De ha a szeretteit bántják, arra nagyon be tud kattanni, ismerem.

Viszont elképzelni nem tudjátok mennyire rossz érzés hazudni annak a személynek akiben maradéktalanul megbízok, és mindent elmondunk egymásnak és mindent tudunk egymásról.:(

És most vagyok túl egy hatalmas veszekedésen, nagyon összevesztünk Danival.:( Ilyen még sosem volt köztünk, 2 órája sírógörcsöm van :(


Miért használnám ki?:((

2015. márc. 10. 21:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy a válaszokat, jöhetnek még.
2015. márc. 11. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!