Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Első igaz Szerelmemet sajnos naivan és bután ott hagytam egy jobbért (akkor jobbnak tűnőért),ezt nagyon megbántam és ezért meg is mondtam a másik fiúnak,hogy még mindig az Exem szeretem nem mehet tovább így.

Nos van ugye az Exem,akivel párhónapja szakítottunk akkor rossz passzban voltam és befolyásos társaság miatt elhagytam.

Ő végig kitartott,küzdött járt folyamatosan.Tudta nekem ott a másik fiú,ezért mindig visszautasítottam természetesen.

Most mikor már észbe kaptam megismerkedett egy lánnyal-Minden lányban engem keresett állítólag,de ebben a lányban"van valami különleges mint benned".

Végül nem jöttek össze de nem miattunk, már ridegnek érzem és elmondása szerint eddig én voltam az egyedüli különleges számára,most már másban is látott valamit.

Úgy vágyom rá,hibáztam,hiányzik.:(

Nem tudom bízna-e bennem újra.


MIT TEGYEK?

Tanácsokra van szükségem.Szerezzem vissza? Hódítsam meg?Újrakezdős kapcsolat szokott menni?

Egyik felől hagyjam ne szenvedjen tovább miattam,másik oldal mondja küzdjek érte.Tanácstalan vagyok eddig sose játszottam más érzéseivel nem akarok Vele se.

Előre is köszönöm.


2015. aug. 26. 03:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szokott menni.

Szerintem tudsz mindent ahhoz, hogy helyesen járj el.:)

2015. aug. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na igen..de mégis döntésképtelen vagyok.

A szívem őt mondja az eszem nem.

De a jó híre a családomnak,sajnos nem tudom hogyan viselnék a pletykákat.Mással voltam és exhez mentem vissza stb.Amik akkor nem voltak problémák mára már igen.Legalábbis felőle.

Érzelmileg...mindent megadnék egy csókjáért is.:(

2015. aug. 26. 03:58
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Láttad az Élő mátrix c. dokufilmet? Fenn van a youtube-on is.

A szív ezerszer több infót fog fel, mit az agy, és előbb.

A szív és az agy ellentmondásában mindig a szívedre hallgass!

2015. aug. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Másik érv: a gondolataidat meg tudod változtatni?

És az érzéseidet?

Amelyik változtatható, azt adaptáld ahhoz, amelyik nem változtatható!

2015. aug. 26. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mumusan ***** válasza:

Nekünk bevállt az ujrakezdős kapcsolat.

Egy jóbarátunknak is.

Ha mindent megadnál a csókjáért, akkor adj is meg.

2015. aug. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!