Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak miért csinálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért csinálhatja velem ezt?

Figyelt kérdés
Van egy barátság extrákkal kapcsolatom ami elöször nagyon jol müködött.De most minden megváltozott, elkezdett a srác jeleket adni amiből én ugy gondoltam h lehet valami komolyabb is.(sziveket küldött, minden nap irt h hiányzom neki, van egy dal ami szerinte az a mi közös számunk, ha taliztunk felemelt és oda szoritott magához, vett nekem csokit tudom nem nagy dolog de eddig ilyet nem csinált, ölelt, csókolt). Megbeszéltünk egy randit amit én lemondtam mert ugy éreztem h bele szerettem, amit le is irtam neki. Megsértödött amiért lemondtam a randit, szerinte én dobtam öt! Azóta beszéltünk de bunko volt velem, bocsánatot kértem, és elmondtam neki h nem birtam volna vele találkozni, mert mégrosszabb lett volna elviselni a hiányát. Mióta újra beszélünk mondta h sajnálja ha megbántott, arról ö nem tehet h bele szerettem. Olyanokat ir h kivelt volt szexuális kapcsolata, h xy milyen jól sz@pik meg, h ha tudnám kivel csinálta meglepődnék. Ez most mi akarna lenni? Miért bunkozik? Ennyire megbántottam? Féltékenyé akar tenni azért ir ilyeneket? Fiúk,Férfiak miért csináljátok ezt? A normális válaszokat köszönöm!!!!!

2015. szept. 18. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

"én lemondtam mert ugy éreztem h bele szerettem"


Ilyen alap mellé nehéz bármi normálisat reagálni.

2015. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát engem nagyon megbántana ha egy lány akivel érezhetően szeretjük egymást lemondja a randit egy ilyen indokkal, mert ez olyan nem őszinte szerintem. Lehet azt hiszi, hogy van neked is valakid aki miatt őt lemondtad és ezért "dicsekszik" hogy neki is van. Lehet hülyeség, de én erre gondoltam.
2015. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl léptél egy határt. Nem ebben egyeztetek meg. Nem bunkózik veled, úgy viselkedik, mint bárki egy barátság extrákkal kapcsolatban. Ebben maradtatok , nem? Akkor most min kell meglepődni??? Azzal fekszik össze, akivel akar. És mivel barátok vagytok, meg is osztja ezt veled. Ha nem vagy ilyesmire alkalmas, akkor ki kell belőle szállni és kész. Nőként mondom, te vagy az, aki nem a játékszabályok szerint játszol. Ha nem tetszik, sajnálom, de te mentél bele.
2015. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 3-as. De bunkózik velem eddig nem mondott ilyet! Nem beszéltük meg az elején h csak szex más semmi! Mindig keresett minden nap! Régóta tart a dolog de eddig nem éreztem iránta semmi komolyat! Kint volt külföldön egy évig nem is találkoztunk, igaz minden nap irt! Mikor haza jött akkor megváltozott jobban törödött velem! Mondta h szeret velem lenni nem akart megbántani. Meg szeretett volna velem találkozni! Meg amiket fent felsoroltam azt is akkor kezdte el csinálni!
2015. szept. 18. 17:30
 5/7 anonim válasza:

szerintem gáz hogy ilyeneket leir neked hogy kivel mit csinál....gusztustalan!!

aztán lehet csak kamuzik, felvág...szerintem hagyd a francba, undoritó...azér több tiszteletet

2015. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mit varsz, ha ribi vagy ugy is bannak veled
2015. szept. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát megsértodott...mert ő is belédszeretett
2015. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!