Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-as éveikben járó férfiak;...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as éveikben járó férfiak; örök hűség?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy a fiúk (direkt fogalmazok így)nagy többsége(99%) igazából csak a szex miatt akar barátnőt, de nem azért mert őszintén szereti a másikat, vagy mert örök társának akarja, akit szívből szeret és egy életre eldönti hogy vele lesz. Nem azért hogy egymást boldogítsák szerelemben, hűségben és boldogságban akármi van, és a veszekedések nehézségek ellenére sem adják fel mert döntöttek egymás mellett-egy életre-. Nem akartok egy életre szóló társat? Egy kincset aki csak a tiéd s te a másiké? Miért gondolkodtok így? S mennyien vannak akik nem eszerint élnek?

2015. szept. 16. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A legtöbben vágynak erre szerintem, csak sokat csalódtak, vagy nem a megfelelő partnerrel vannak.
2015. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem tudják mi a hűség a férfiak!

Ők csak 1et akarnak,a szexet!


Igaz a leírásod!

2015. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre vágyom. Csak kevés az a nő aki mellett ez kivitelezhető.
2015. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem csak a szex miatt szeretnék barátnőt magam mellé, de egyelőre nem gondolom úgy, hogy boldoggá tudnék tenni valakit, ezért nem is igazán keresek barátnőt.


Nem tudom, miért gondolkodom úgy, ahogy, talán azért, mert ezt láttam a környezetemben: mindenki szereti a párját, mindenki hűséges a másikhoz, stb. Ezért nekem is ez a jó, ezért keresnék hosszú távra társat. Vagy nem ezért, hanem "mert csak", vagy mert úgy gondolom, hogy ez lenne nekem is, meg a lánynak is a legjobb, nem tudom. De így gondolkozom.


Az elmúlt időszakban igazából én sem tudom, mit gondolok erről az egészről, ami fura :)


24/F

2015. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Engedelmeddel én az 1%-hoz tartozom.
2015. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 opened paradise ***** válasza:
Hiába akarok,ha másik egy idő után már nem így gondolja...
2015. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én mindig is csak ebben gondolkoztam, kizárólag komoly és tartós kapcsolatban,ahol megbecsüljük egymást stb.,de még csak esélyt sem kaptam soha egyetlen nőtől sem,így meg aztán elég nehéz lenne... :/

24/F

2015. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú hogy ilyen világ van, ilyen értékrendekkel... De örülök hogy van még az az 1%...
2015. szept. 19. 23:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja, csak azt az 1%-ot magasról lexarják a nők, mert nem kirívó, nem nagyképű, nem egoista, és még sorolhatnám. Ők nem kellenek, de amelyik férfi bevallottan csak szexre keres nőt, viszont hitelesen adja az alfát, annak minden jókislány tesi szét a lábát. Aztán jönnek rinyálni, hogy nincs hűséges férfi.
2015. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, sőt egyre többször hallom, hogy a 20-as srácok min. 95%-a nem alkalmas hosszú kapcsolatra, házasságra, hűségre sem. Még a 28-29 évesek sem.

Sajnos egyre több 30-as is csak megfelelés miatt akar gyors házasságot, gyors gyereket, majd pár év múlva visszabújni a szülőkhöz, sőt ha a kis felesége esetleg meg akar vele beszélni komolyabb témákat, akkor a srác leg..ülyézteti a szüleivel. Nagy magyar valóság.

2015. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!