Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-as éveikben járó férfiak;...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as éveikben járó férfiak; örök hűség?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre hogy a fiúk (direkt fogalmazok így)nagy többsége(99%) igazából csak a szex miatt akar barátnőt, de nem azért mert őszintén szereti a másikat, vagy mert örök társának akarja, akit szívből szeret és egy életre eldönti hogy vele lesz. Nem azért hogy egymást boldogítsák szerelemben, hűségben és boldogságban akármi van, és a veszekedések nehézségek ellenére sem adják fel mert döntöttek egymás mellett-egy életre-. Nem akartok egy életre szóló társat? Egy kincset aki csak a tiéd s te a másiké? Miért gondolkodtok így? S mennyien vannak akik nem eszerint élnek?

2015. szept. 16. 18:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy 99% ilyen ? :) Örüljünk neki, hogy mi nem abba tartozunk. Meg igazából nem is kéne olyan, aki nem így gondolkozik. Szerintem sok nő is nehezen kötelezné el magát örökre. Csak ott nem a szex miatt, hanem meglesz e az a jövedelem majd a férfinak, építhet e rá életet, stb. És igen, ezek jogos kérdések, de itt is mutatkozik meg az igazi hűség.

Ez az egyik legszebb része embernek lenni szerintem, amikor te is ilyen vagy, és találsz egy ilyen társat is magad mellé, aki a bizonytalanságban is melletted van, és a rosszabb időkben is, nem csak amikor már minden biztos és jó. Ezért is mondom, hogy kit érdekel az a 99%. Még ha sokáig nem is találsz ilyen típusú társat, szerintem marha jó érzés, hogy te képes vagy ilyen döntésre és hűségre, még ha körülötted más nem is.

2015. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen tényleg nők közül is rengeteg a k., ezt aláírom. De vannak még olyanok akiknek fontos és legnagyobb kincs a hűség, őszinte odaadó és életre szóló szerelem. Nekem például életem célja az hogy majd a férjem boldogítsam egy életen át, s ő engem.(hűségben természetesen.) És mondom ezt 20 éves fejjel. Eszembe se jutna másképp leélni az életet. Nem értem hogy romolhatott idáig a világ, az értékrendek..a hozzáállás...
2015. szept. 20. 20:05
 13/15 A kérdező kommentje:
Szóval van még ilyen nő, csak azokat se buli helyeken meg kirívó ruhákban kell keresni. Aki igazi nő az nem is pakolja ki mindenét fűnek fának, hanem magát a párjának tartogatja és őrzi.
2015. szept. 20. 20:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Szintén ahhoz az 1%-hoz tartozom, bár még csak 19 vagyok.
2015. szept. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Aki az 1%-hoz tartozik, tartozzon is mindig ahhoz. Akármilyen nő kicsinálta eddig, vagy fogja esetleg. Ez egy becses dolog és kincs. És persze ez fordítva is igaz.
2015. szept. 21. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!