Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még az örök hűség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még az örök hűség?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni a véleményeteket arról, hogy szerintetek létezik-e még olyan házasság, ahol mindkét fél hűséges marad. Pár hónappal ezelőtt megtapasztaltam egy viszonylag fiatal, házas férfi és apuka közeledését, amit természetesen elutasítottam. Mégis felmerült bennem a kérdés, hogy találhatunk-e olyan párt magunknak akiről tudhatjuk biztosra hogy nem fog félrelépni.
2008. dec. 23. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezhet :) miért ne...

régen is tartottak szeretőt, jártak k*rvázni, csak akkor még nem volt ekkora az ipar, és nem volt beszédtéma a szexualitás...

Ha akkor voltak ilyenek, meg olyanok is, akik együtt, normálisan leélték az életüket, akkor most is létezhet :)

2008. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 100% hűséges lennék a páromhoz csak nincs párom :S

Pedig nagyon rendes vagyok. Szerintem létezhet igen,.

2008. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik én nem tudnék férrelépni soha ás a párom sem.:)
2008. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs párom, de énsem lépnék félre soha, ha vki mással szeretnék lenni, akkor véget vetnék a kapcsolatnak, házasságnak. Sajnos tudom milyen érzés amikor megcsalják az embert, és ezt mivel nagyon fiatalon kellett megtapasztalnom, belém égett ez a szörnyű érzés, és képtelen lennék ezt megcsinálni valakivel!
2008. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Létezhet, én legalábbis hiszek benne hisz a párommal már 2.5 éve együtt vagyunk és szerintem ő benne megbízok maradéktalanul, persze nem azt mondom, hogy nem fog el a féltékenység sajnos én ilyen típus vagyok. De azt kell mondanom neked, hogy valóban rossz erkölcsi morál felé haladunk, mert ma már szinte ciki ha nem 2 pasid vagy nőd van az életedben; de az a helyzet, hogy ritka, de meg találod előbb vagy utóbb azt a kapcsolatot amit te keresel, "Aki keres az talál..."
2008. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne. És reménykedem, hogy nem ok nélkül..
2008. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Mikor megnősültem ennek tudatában vettem el a volt feleségemet. És mindannak ellenére, hogy 8 hónap után mástól esett teherbe, nem változott meg a felfogásom.
2008. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Én nem tudnám megcsalni a páromat. szerintem a nők részéről ikább létezik, mint a pasik részéről.
2008. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik. És nem csak a nőknél hanem a fiúk kis részénél is. Sajnos csak kis részénél. Rossz a felfogásuk.

Nem értem mire jó ez a megcsalás. El sem tudnám képzelni hogy én megcsaljam majd a párom :S F/16

2008. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

én magambol kiindulva szeritem létezik mert én sose csalnám meg a mostani barátnőmet mert nagyon szeretem!

(fiu 19)

2008. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!