Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyvállalkozó férjet hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyvállalkozó férjet hol lehet találni?

Figyelt kérdés

Mennyire szerencsének kell lenni az életben hogy egy átlagos nő össze akadjon egy ilyen férfival, vagy ez nem a szerencse kérdése?

Esetleg mindez csak a tv-ben működik es a valóság sokkal keményebb és ridegebb? Mekkora erre a lehetőség, és a pénz tényleg megszépíti az életet vagy meg is keserítheti?


2015. szept. 17. 22:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mert azok a pénzesek.
2015. szept. 18. 12:33
 12/15 anonim ***** válasza:

Látod pontosan ezért nem értettem miért a szerelem kategóriába írtad a kérdést. :) NEkem nem szerelem kell, hanem pénz.. a szerelem minden bizonnyal másodlagos, hiszen gazdag legyen, az a lényeg.


De ugye tudod, hogy a legtöbb gazdag faszinak, elsősorban azokra gondolok, akik az kivételes tudásuknak, eszüknek köszönhetik a magas fizetést, azoknak is intelligens, okos nő kell. Na most ha te bolti árufeltöltő vagy, akkor esélyed nincs náluk. :)

A másik opció, hogy mindegy ha buta, de legalább szép és eszméletlen jó testű legyen..ha átlagos vagy, akkor ezen a szűrőn szintén megbuktál.


Szóval az az érzésem, hogy semmi esélyed. Ahhoz neked is fel kéne mutatnod valamit. Vagy az intelligenciát, vagy a jó testedet és szép arcodat.. vagy mindkettőt.

2015. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*Neked
2015. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Jesszus. Ez aztán a párkeresési szempont. Én irtóznék tőle ha valaki az én kontómra akarna luxuséletet.

Amúgy képzeld, mi párommal a semmiről kezdtük. Elég szépen felépítettük magunkat albérletből a budai villáig. Közösen. Vagy ez nálad nem opció?

2015. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Teljesen nyílvánvaló, hogy egy gazdag pasit akarsz magad mellé. De miért? Megértem, hogy könnyebb más pénzét szórni de ez szerinted normális? És ha elhagy vagy vége lesz köztetek mindennek? Ott maradsz megint a szarban :D Ajánlom neked inkább szerezz magadnak vagyont és abból élj ne másokon akarj élősködni, mert addig nem leszel mások szemében más mint egy kitartott nő ami valljuk be nem valami szép szakma. A kitartott nőket általában tárgyként kezelik téged sem fognak másképp.
2015. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!