Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Társkeresőkkel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkkel kapcsolatban (akár férfiként, akár nőként) milyen pozitív tapasztalataitok voltak? Alakult-e ki kapcsolat onnan? Ha igen, melyik volt ez a társkereső?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
társkeresőn még nem szexkapcsolat keresőn már többször is 23F
2015. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem most van egy elég rossz tapasztalatom férfiként.

Írtam egy helyes lánynak egy üzenetet az egyik társkeresőn, és ő az adatlapomat megtekintve, OLVASATLANUL TÖRÖLTE A LEVELET.


Egyszerűen nem értem, hogy ezek a lányok mire várnak, ha az irántuk érdeklődők leveleit még el sem olvassák?

2015. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én kizárólag jó tapasztalatokról szerettem volna hallani.

A szexkapcsolatkereső nyilván pénzes szolgáltatás. Nem ismerem őket.

2015. szept. 9. 23:31
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Aki szeretné megőrizni az egészséges lelkiállapotát, az messze elkerüli az ilyen kiégett emberek által regisztrált oldalakat. Nagyon gázak ezek az oldalak. Mint valami húspiac, ki tud nagyobbat hazudni, ígérni az "áruért".
2015. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fenn vagyok egy társkeresőn(paratlan.hu), kb. egy éve regisztráltam(mert épp unatkoztam), szóval teljesen cél nélkül csak úgy odavetődtem, aztán tök jól elbeszélgettem több csajjal is, 2-vel személyesen is találkoztam, akik közül az egyikkel össze is jöttem(igaz csak egy éjszakára, de azért jó volt).
2015. szept. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem jó tapasztalataim vannak. Szexpartner keresőn voltam fönn, két szép kapcsolatom volt onnan, az egyik 3 évig tartott, a másik rövidebb, de viharos és szenvedélyes volt, ezen kívül rengeteg új embert megismertem, sokat beszélgettem, tágult a látóköröm, közben magam is változtam, elfogadóbb lettem, stb.

Ja, és nem vagyok fizetős szolgáltató :)

2015. szept. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
írtam egy gyönyörű mosolyú egyetemista lánynak, nagyon megtetszett. Kiderült, csak azért van fenn, hogy a barátnője fiúját lebuktassa. De tök kedvesen válaszolt bár.
2015. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ott ismertem meg a párom, 3 éve élünk együtt. Egy barátnőm és fiú barátom is ott ismerkedett meg jelenlegi párjával, mind több éves kapcsolatban élnek. Normális értékrendű, diplomás emberekről van szó. Persze mind a húszas éveink második felében jártunk, mire a társkeresőt is megpróbáltuk, lehet a fiatalabb korosztály komolytalanabb szándékkal regisztrál az oldalra.
2015. szept. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Volt onnan egy több éves kapcsolatom, es a férjemmel is ott ismerkedtünk meg. Rossz tapasztalataim is voltak, de az bárhol, barmikor lehet.

Nolrandi/randivonal volt.

2015. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én már 29 vagyok,de anno (bár inkább csak unaloműzésként,és ,hogy elmondhassam magamról ezt is kipróbáltam) ismerkedtem ilyen oldalakon. Szinte csak pozitív tapasztalataim voltak,.akár komolyabb,akár csak egy éjszakás,bármi amit akartam. De ez a netes világ -szerintem-elsősorban külsőségeken alapul.

N

2015. szept. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!