Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy engem választ?

Figyelt kérdés

Beleszerettem a legjobb barátomba akinek jelenleg 1 éves távkapcsolata van?


Amit még tudni kell hozzá, úgy viselkedünk mintha egy pár lennénk, de közben neki van barátnője. Amíg nem volt nyilvános, hogy van valakije mindenki azt hitte együtt vagyunk...

Nem tudom mit kellene tennem, több mint barátság és kevesebb, mint párkapcsolat.

Eddig semmi konkrét nem történt közöttünk.

Szerintetek, mit kellene tennem?

Felejtős a dolog vagy azért tisztességesen adjam meg a dolog esélyét?


Valaki hasonló helyzetben?



19L.


2015. aug. 30. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtős, ha hűséges párjával marad, ha nem akkor téged is elég könnyen lecserél majd.
2015. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

19 evesen meg nem kell annyira sramazni, hogy tisztesseges dolog-e ha elcsabitod a baratodat. Ket dolgot tehetsz. Vagy bevallalos vagy es kerek perec megmondod a sracna, hogy tobbet erzel iranta mint egy baratsag, vagy ugy alakitod a dolgokat, hogy egyszer egy kicsit tobb tortenjen sima barati talalkozasnal. Az elso esetben ciki a visszautasitas, a masodikat nehezebb kivitelezni, de abbol meg jol is kijohetsz.

Bulizzatok egy kicsit, egy kicsit csiccsent be es engedd el magad. A tobbit majd meglatod.

2015. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
s=d
2015. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én személyes tapasztalatot írok most le neked, ami nyilván nem jelenti azt, hogy ez veled is így fog történni. Szóval nekem is volt egy fiú legjobb barátom. Több mint 10 éve ismertük egymást, és létezni sem tudtunk egymás nélkül, viszont közöttünk sem történt. Aztán egyik nap nyilvánvalóan az értésemre adta, hogy neki többet jelentek. Nekem viszont sajnos (nem lehet megmagyarázni miért, mert ő volt az egyik legfontosabb ember az életemben a párom mellett) nem szerettem. Mármint nem úgy. Nagyon sajnáltam a dolgot és hónapokig nem tudtam rajta túllépni, de nem tudtam és nem is akartam őt szerelemmel "megszeretni". Ezután a dolog után néha még találkoztunk/találkozunk de a kapcsolatunk nagyon megromlott. Tudom önzőség, de azt kívánom, bár ne mondta volna, hogy mit érez.


Ezek ellenére bízom benne, hogy akárhogy is döntesz jól jössz majd ki a végén belőle, mert én is sajnáltam őt nagyon. Én leírtam a helyzetet egy másik szemszögből, de ez NEM törvényszerű. Ki tudja, lehet hogy ő is erre vágyik.

2015. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 30. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!