Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pénteken és szombaton...

Ha pénteken és szombaton elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót (Meliane), ma (vasárnap) hányat kell bevennem és mennyi az esélye, hogy terhes vagyok? Mindkét nap éltem szexuális életet. Köszi szépen a választ.

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom akkor a tájékoztatón rajta van, mi van akkor ha elfelejted bevenni a bogyót. De semmiképp ne vegyél be többet!!! CSak egyet! Ha éppen a peteéréskor voltatok együtt akkor megvan az esélye (bár kicsi) a terhességnek, de azoknak sem mindíg jön össze akik nem szednek gyógyszert. Persze hallottunk már olyat hogy gyógyszer mellett lett terhes valaki. (pl egyik ismerősöm)

Ha nem jönne meg csinálj egy tesztet. Remélem minden úgy alakul ahogy szeretnéd!

2008. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ha csak 2 nap maradt ki, úgy pótolhatod, hogy egy szemet ma este(pénteki), holnap reggel a másikat(szombati), holnap este a következőt(vasárnapi), és kedden reggel a hétfőit és kedden este a menetrendszeri kedd estit. De 12 óra legyen közöttük.

És legközelebb ne felejtsd el.

Üdv

2008. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ui: ha már több hónapja szeded, biztos, hogy ettől a 2 szem hiányától nem lettél terhes, de ha csak most kezdted el, van rá esélyed.

Üdv

2008. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És ha ma este beszedem a vasárnapit és utána folytatom úgy, mintha az a 2 ki se maradt volna,tehét hétfő este egy, kedd este egy stb, tehát a 2 szemet nem pótolom, és amikor a levél elfogy kidobom a rajta maradt 2 bogyóval akkor mi történik?Felborul a rendszer?(bocsi csak nincs nálam tájékoztató azért kérdezem itt)

2008. nov. 9. 18:41
 5/5 anonim válasza:
Huhhh most valamilyen szinten megnyugodtam mert én is elfelejtettem bevenni múlthéten (kedden,szerdán) a gyógyszert kedden és csütörtökön voltam együtt a barátommal és csütörtökön vettem észre a kimaradt tablettákat.Már lassan másfél éve szedem...remélem a legjobbakat:S(Yasminelle gyógyszert szedek)
2009. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!