Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom meg akarja tudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg akarja tudni, mi a legtitkosabb szexuális fantáziám, de én nem akarom elmondani neki, mert úgyse értené meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit mondjak neki, hogy ne legyen sértődés a vége?


26/L



2015. aug. 26. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha az igazság elviselhetetlen, akkor hazudj neki. Mondd pl. azt, hogy szeretnél olyan helyen szeretkezni, ahol sokan látnak, de egyelőre még nem érzed magad késznek erre, ez csak amolyan fantázia. És ezzel le is van zárva a beszélgetés.
2015. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem elég fura... De hát ha ez a vágyad, akkor ez. Vagy megembereled magad és elmondod neki. Vagy hazudsz, de hazugságokkal teli rakni egy kapcsolatot nem valami jó dolog.

Szerintem nem lenne rád akkora negatív hatással a valóság elé tárása, mint a hazudozás.

2015. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mondj neki vmi más vágyat, úgyísem jön rá, hogy nem arra gondoltál
2015. aug. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ja, én se mondanám el neki soha, hogy én mire szoktam fantáziálni... Amúgy is főleg akkor gondolok arra, amikor hosszabb ideig nincs pasim, és már semmi nem izgat fel. De nem akarnám a valóságban, csak fantázia. Nem is fogom leírni, hogy mi az, mert lényegtelen.


Mondd meg neki, hogy hááát neked nincs olyan dolog, ami úgy igazán vonzana, de ha már valamit kell mondani, akkor [x dolog], ami amúgy tényleg ebben a kategóriában van nálad. Hogy tetszene meg minden, de nem olyan nagy szám. Ne mondd azt neki, hogy valami a nagy szexuális fantáziád, ha nem az. Mondd, hogy nincs komoly, de ez egy kicsit, és akkor nem hazudtál neki túl nagyot.

2015. aug. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na ezt ne mond el. Mondj mást. Ettől én másképp néznék a paromra.
2015. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is szívesen részt vennék egy hármasban két biszex sráccal. Ezt amikor elmondtam egy alakuló kapcsolatban a srác konkrétan elment (és nem úgy) utána nem láttam. Azóta én erről hallgatok. Én fantáziám, nem tudok vele mit kezdeni, de nem fogom elmondani mert nem értik meg.
2015. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki végül, és csak annyit mondott, hogy erről ne is álmodjak, és utána elnevettük az egészet. Szóval nem volt semmi gond belőle szerencsére, szokás szerint csak én aggódtam túl a dolgokat. :D

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek! :)

2015. aug. 27. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!